ניב זריהן חתם בבית"ר ירושלים לעונה

הקבוצה מהבירה ממשיכה להתחזק: אחרי שצירפה את ריצ'מונד בואצ'י, חלוץ בני יהודה בעונה החולפת השתחרר מחוזהו אצל הכתומים ויהיה הרכש הרביעי של קומאן לקראת 21/22. הפרטים

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

עד לפני מספר שנים ניב זריהן נחשב להבטחה ענקית וכעת הוא יקבל הזדמנות לממש את הפוטנציאל שלו במדי בית"ר ירושלים. הצהובים שחורים הודיעו היום (רביעי) על החתמתו של החלוץ לעונה עם אופציה לעונה נוספת.

זריהן נמצא בעונה האחרונה בחוזה שלו בבני יהודה, והגיע ללא תמורה. החלוץ הרוויח 50 אלף ש"ח נטו בחודש כך שהכתומים שמחו להשתחרר מחוזהו. הוא הרכש הרביעי של הצהובים שחורים בחלון הקיץ אחרי אדווין ג'סי, ריצ'מונד בואצ'י ועמית כהן.

הבעלים של בית"ר, משה חוגג, אמנם הצהיר בעבר כי יעדיף שחקנים לוחמים ומחויבים, אבל החליט לקחת הימור לא קטן עם זריהן. גורם במועדון אמר: "חובת ההוכחה עליו, אבל צריך להתחזק גם בישראלים טובים עם פוטנציאל. אין הרבה כאלה על המדף והוא עונה לקריטריון".

זריהן בן ה-27, ששיחק בעונה שעברה בהפועל באר שבע ובני יהודה, רשם 16 הופעות בכל המסגרות בהן תרם שני שערים ובסיום העונה ירד עם הכתומים ללאומית. בסך הכל הבקיע לאורך הקריירה 18 שערים בליגת העל, שבעה מהם נכבשו מול בית"ר ירושלים.

מעבר לתגובות