עומר דנינו על סף חתימה בהפועל חדרה

הקבוצה פתחה את האימונים. קורצקי: נדבר על הציפיות בהמשך

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל חדרה פתחה היום (שלישי) את אימוניה באופן רשמי ומחפשת בין היתר גם מגן שמאלי. לאחר עזיבתם של מקס גרצ'קין ועבדאללה ג'אבר מנסים במועדון להגיע לסיכום עם אורי מגבו שסיים חוזה בבית"ר ירושלים, אבל כרגע קיימים פערים בין הצדדים. בשל מיעוט השחקנים בעמדה זו, במועדון לא פסלו אפשרות של מגן זר, אבל ההעדפה היא למצות את המו"מ עם מגבו ולצרף שחקן זר לחלק הקדמי. מי שנמצא על סף חתימה הוא עומר דנינו.

באימון הראשון של חדרה לעונת 2021/22 הופיעו שחקני הרכש החדשים: עומר פדידה, מוחמד גאדיר, אביאל בן חמו, דולב אזרואל, ורועי זיקרי ששב אחרי עונה. אליהם יצטרפו שלושת בוגרי קבוצת הנוער שעשו את קפיצת המדרגה לבוגרת: הבלם אביב לין, המגן רון אונגר והקשר ליאב פרדה, שחתמו על חוזים ארוכי טווח. מי שהגיעו להתרשמות הם: רועי אביטן (הפועל ב"ש), יעקב אבבה, עילי חן, אווג'ו אספה, ערן ביטון ובנימין אמבה

חדרה שמרה על השלד שלה מהעונה שעברה: רובי לבקוביץ', שובל גוזלן, דיא לבאבידי, מנשה זלקה, גלעד אברמוב, עידו לוי וויסאם רבאח, כמו גם הזרים, ג'ונתן סיסה, גוסטבו מרמינטיני, סאקו דומבייה ומוחמד אוסמן.

מגבו ילבש אדום? (אלן שיבר)
מגבו ילבש אדום? (אלן שיבר)

המאמן מנחם קורצקי אמר: "יש התרגשות וזה לא מובן מאליו אחרי עונת קורונה. גם הקהל חזר וננסה להחזיר להן. עוד לא השלמנו את הסגל, ככה שעל הציפיות נדבר מאוחר יותר. עזבו אותנו שחקנים משמעותיים ונחבר את השחקנים החדשים למועדון. נמצא גם מגן שמאלי שיהיה טוב להפועל חדרה. אני מרוצה מהסגל ואני חושב שיש שחקנים רעבים שירצו להצליח. ברמה האישית אני נהנה כאן ואשמח להישאר תקופה ארוכה אבל יודע מה זה כדורגל. רואים הרבה דברים חדשים ושיטות חדשות ויודעים מה היכולות של חדרה ונקווה להצליח כמו בסיום העונה שעברה".

הקפטן מנשה זלקה הוסיף: "תחושות נהדרות ויש היסטוריה, כי זאת עונה רביעית בליגת העל ואני גאה להיות חלק מזה. ידעתי לפני שהפועל חדרה היא מועדון של משפחה וזה מרגש להיות עם הקהל. כדורגל בלי קהל זה לא אותו דבר והקהל זה נותן את הכוח. אני לא רוצה לדבר על מטרות, אלא לגרום לקהל שלנו ליהנות מאיתנו ונקווה להביא את התוצאות כמו בסיום העונה שעברה".

הרכש מוחמד גאדיר התייחס להשתלבות בקבוצתו החדשה:"אני בא מוכן ורוצה לכבוש כמה שיותר וחשוב שהפועל חדרה תישאר כמה שיותר מהר בליגת העל. אנחנו באים לעשות את העבודה שלנו. מהרגע הראשון שהגעתי אני רוצה להגיע כמה שיותר גבוה. נעשה את העבודה שלנו ויהיה בסדר".