גוטליב חתם לשלוש שנים נוספות, רוסה סיכם

הבלם ממשיך בהפועל ת"א. הקשר, אקס ב"ש, יהיה הרכש החמישי

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )

אחרי החתמתם של עידן ורד, רז טוויזר, שלומי אזולאי וג'ורג' דיבה, הפועל תל אביב סגרה היום (ראשון) עסקה חמישית: פארליי רוסה, הקשר ההתקפי הברזילאי ששיחק בהפועל באר שבע בחצי העונה האחרונה, סיכם את תנאיו לשנתיים במועדון. רוסה, שכבש שני שערים בקבוצה מבירת הנגב, צפוי לשמש כמחליפו של לידור כהן שעזב לתאילנד.

במקביל, הפועל ת"א סגרה עם אדי גוטליב (28) על המשך ההתקשרות בין הצדדים. הבלם חתם לשלוש שנים נוספות במועדון וימשיך ללבוש את מדי הקבוצה עד 2024.

 • מהרו לבצע חילופים בנבחרת שלכם בפנטזי יורו
 • הורידו את האפליקציה של 5 פנטזי וזכו בפרסים
 • עמוד יורו 2020 בערוץ הספורט - כל החדשות, העדכונים והסיפורים על הטורניר
 • המטרה הבאה של ראשי הפועל ת"א היא לצרף את בן שהר. כזכור, כבר פורסם כאן כי לחלוץ אפואל ניקוסיה בשנה האחרונה, הוצע חוזה לשלוש שנים בשכר של 180 אלף דולר לעונה, אולם המו"מ לא ממש התקדם, ובמועדון מתחילים לאבד סבלנות. ניר קלינגר והבעלים מאוד רוצים לראות את שהר חוזר למועדון נעוריו, אך חוששים שאם בסופו של דבר לא יחתום, האופציות הנוספות כבר לא יהיו פנויות.

  "אם זה לא ייסגר עם בן בימים הקרובים, אנחנו נעבור הלאה",  אמר גורם במועדון, והשחקנים הנוספים שמעניינים את האדומים הם אנתוני וארן ומוחמד עוואד. גם לגבי עומרי אלטמן אין התקדמות במו"מ. בעלי הפועל הציעו גם לקפטן חוזה לשלוש שנים עם שכר של 180 אלף דולר, הצעה שכרגע לא לשביעות רצונו והוא מחפש גם אופציות בחו"ל.

  עוואד. ילבש אדום? (מאור אלקסלסי)
  עוואד. ילבש אדום? (מאור אלקסלסי)

  בתוך כך, המועדון הגיש את הערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל על עונשו של קלינגר בגין אירוע גמר הגביע. בהפועל טענו כי העונש לא מידתי בעליל. הערעור הוגש באמצעות היועץ המשפטי של המועדון, עו"ד משה בן דת.

  בערעור שהוגש, הציגו אנשי המועדון מקרים אחרים בהם העונש היה קל יותר, כמו למשל הקטטה בדרבי החיפאי, שם נגזר על המעורבים עונשים של הרחקה ממשחק אחד ועד שלושה. "יש פער תהומי בין ההחלטה אשר ניתנה בעניינו של המערער לבין החלטות במקרים קשים יותר", נכתב בערעור.

  "המערער שב וטוען כי העונש שהוטל עליו אל מול העונש שהוטל על סלים טועמה, באותו כתב אישום, מהווה למעשה ענישה בררנית ואפליה, ענישה שלא עומדת באותם כללים", נכתב בנוסף. "המערער טוען כי לאור העונש הכבד והלא מידתי, עונש שיש בו משום ענישה בררנית, לא ניתן להתשחרר מהתחושה כי בית הדין מחמיר עם המערער יתר על המידה, ובאופן שונה מבעלי תפקיד אחרים".

  מעבר לתגובות