ורד צפוי לסגור בשבוע הבא, מו"מ עם אזולאי

קפטן בית"ר יסכם בהפועל בקרוב. פערים מול עמרי אלטמן

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )

אם לא תהיינה הפתעות, עידן ורד יסגור בהפועל ת"א בתחילת השבוע הבא. הקפטן של בית"ר ירושלים לשעבר נפגש אתמול (חמישי) עם אנשי המועדון, כפי שפורסם כאן, ונותרו עוד פרטים מעטים על מנת לסכם על החוזה שלו לשנתיים באדום.

ניר קלינגר סימן את ורד כאחד מהשחקנים החשובים שהוא רוצה לצרף לסגל שלו. המאמן מעריך מאוד את הקשר גם מבחינת היכולות שלו על כר הדשא וגם מבחינת התרומה שלו לחדר ההלבשה. ישנה אופטימיות מאוד גדולה במתחם חודורוב לגבי צירופו של ורד, וכאמור אם לא תהיה הפתעה של הרגע האחרון במהלך שבוע הבא המעבר יהפוך לרשמי.

לעומת זאת, בין הנהלת האדומים לבין עומרי אלטמן ישנם פערים כספיים לגבי חוזהו החדש. כידוע, הקפטן סיים את ההסכם עם המועדון ונחשב לשחקן חופשי. בימים האחרונים ישנם מגעים בין הצדדים, ולפי גורמים המעורבים בעניין הפערים עומדים על כ-30 אחוזים, כשיש רצון משותף להגיע להסכמה, למרות שאלטמן גם בודק במקביל אופציות בחו"ל.

אחרי שרועי גורדנה חתם רשמית בהפועל ב"ש, בהפועל ת"א יאיצו את המגעים שכבר החלו עם שלומי אזולאי הקשר, שלא ימשיך באשדוד. לגבי בן שהר, לו הוצע חוזה לשלוש שנים, במועדון ממתינים שהחלוץ ישוב מחופשתו ויקבל החלטה סופית באם לחזור וללבוש את המדים האדומים אחרי 10 שנים.

שלומי אזולאי. בהפועל תל אביב רוצים שיגיע (מאור אלקסלסי)
שלומי אזולאי. בהפועל תל אביב רוצים שיגיע (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות