מלי: "רוצה לחזור הביתה ולחבק את המשפחה"

קשר ב"ש מביע חשש מהמצב: "לא חושב בכלל על להתאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

המצב בו מאות רקטות נורות מכיוון עזה אל עבר ישובי הדרום והמרכז מקשה על הישארות השחקנים הזרים בישראל, ומכבי ת"א היתה הראשונה לאפשר לשחקנים מחו"ל לחזור אל המשפחות שלהם. אבל אם המצב יימשך כך, נראה כי לא יהיה מנוס מלתת חופש החלטה לזרים נוספים, שמביעים חשש מהסיטואציה. אחד מהם הוא קשרה הארגנטינאי של הפועל באר שבע, מרסלו מלי, שבראיון במולדתו סיפר מה עובר עליו בימים האחרונים.

"אני גר מאוד קרוב להתרחשויות, 45-50 דקות מתל אביב, אני והקולגה שלי, מריאנו באריירו", ציין מלי, "אתמול והיום היו אזעקות ואנחנו היינו צריכים להתחבא בממ"ד. יש לך בין 30 ל-45 שניות כדי לתפוס מחסה. חיכינו קצת ואז יצאנו וראינו את הטילים בשמים".

"כשעברנו לפה, המתווך הראה לנו את הממ"ד. זה היה פשוט עוד חדר בבית. הוא שאם אתה בתוך הממ"ד, יש לך סיכוי של 90 אחוז להציל את עצמך. ישנו שם בלילה. בגלל המצב לקחנו מזרון וקצת מים ובילינו את הלילה בממ"ד. ישנתי רק שעתיים. אתה שומע את הפיצוצים מבחוץ".

הקשר המשיך בקול שבור: "בחיים לא דמיינתי שאפשר לחיות בסיטואציה כזו. הם ירו יותר מ-1,000 טילים מעזה לישראל. חשבנו לעלות על מטוס ולעזוב, אבל הטילים נפלו בסמוך לנמל התעופה והם נאלצו לסגור אותו. בסיטואציה הזו, הדבר האחרון שאני חושב עליו זה להתאמן. אני רוצה לחזור הביתה ולחבק את המשפחה שלי".

"יחד עם המגיפה, עברו עשרה חודשים מאז שראיתי פעם אחרונה את המשפחה שלי מקרוב. הם רוצים שאעזוב מיד. המצב נורא".

מלי. איך ב"ש תתמודד עם המצב? (סוכנות ג'יני)
מלי. איך ב"ש תתמודד עם המצב? (סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות