הפועל ב"ש קיימה שיחות הרגעה עם הזרים

ויטור תמך בחבריו. המשחק הדחוי צפוי להתקיים בנתניה

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מנהל הפועל באר שבע, אביתר אילוז, שלח לשחקני הקבוצה הודעה כי עליהם להתכונן למשחק מחר (חמישי) מול מ.ס אשדוד - אך בעקבות המצב, המשחק לא צפוי להתקיים וב"ש ביטלה את אימון הקבוצה שהיה אמור להיערך היום. בינתיים, במועדון ערכו שיחות עם מרסלו מלי, אלטון אקולטסה, ג'ונתן אגודלו ומריאנו בריירו כדי להרגיע את הארבעה בעקבות האירועים בדרום. מי שעוד נוכח בשיחות ההרגעה הוא הקפטן מיגל ויטור. נכון להבוקר, אף שחקן של באר שבע לא ביקש לעבור להתגורר בשלב זה במרכז.

השחקנים מהמגזר, ביניהם חאתם עבד אלחמיד, מרואן קבהא ולואי טאהא, לא אהבו את ההחלטה לקיים את המשחק מחר, תאריך בו כל המגזר חוגג את העיד אל פיטר וסוף צום הרמדאן. "למה המשחק מול אשדוד בחג שכל כך חשוב לנו", אמרו השחקנים בחדר ההלבשה לחבריהם.

במועדון הסבירו לשלושה שלאור המצב הביטחוני והעובדה כי אי אפשר להאריך את העונה בשל היורו, לא נמצא מועד אחר. אלחמיד אגב נטש את האימון בגלל כאבים בברך ולא יהיה כשיר למחר כמו גם לואי טאהא שעבר ניתוח וסיים את העונה.

בנוסף, אלטון אקולטסה ייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים ורותם חטואל יפתח על חשבונו. איתן רצון תורגל שוב במקומו של אלחמיד ונראה כי השחקן שהגיע מהפועל עכו ולא זכה לדקות משחק משמעותיות יפתח לצידו של ויטור.

בינתיים, בקבוצה גילו בבוקר כי אחד ממוקדי הנפילות התגלה בחניון של אצטדיון טרנר.

ויטור, עזר להרגיע את הזרים האחרים (מאור אלקסלסי)
ויטור, עזר להרגיע את הזרים האחרים (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות