שי ברדה המועמד המוביל לאימון הפועל כפר סבא

נותר רק הסיכום הכספי, הכרזה בשבוע הבא. גם גוטמן על הפרק

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שכבר ירדה לליגה הלאומית, להפועל כפר סבא נותר להילחם העונה רק על כבודה. אך אמש (שבת), הירוקים מהשרון היו קרובים לתבוסה נוספת, שרק עם הרבה מזל הסתיימה ב-3:2 משערים של עומר פדידה וטימו מוזי הצעיר. כעת, במועדון ממשיכים בהכנות לעונה הבאה והשאלה המסקרנת מכולן היא - מי יעמוד על הקווים?

נכון לרגע זה, שי ברדה הוא המועמד המוביל לתפקיד והוא ערך מספר פגישות עם עידן שום. בין הצדדים נותר רק משא ומתן על הסכומים, כאשר ישנה הסכמה הדדית על שאר הנושאים. אם המשא ומתן יפול, גם אורי גוטמן על הכוונת. בכל מקרה, הודעה רשמית תצא רק בשבוע הבא.

למרות זאת, עוזר המאמן בשנתיים האחרונות, רביד גזל, נשאל אם הוא היה רוצה להילקח בחשבון ברשימת המועמדים לתפקיד, והשיב ברמז מעניין: "את מה שאמרתי, אמרתי לעידן שום, והוא יודע. בעוד שבוע תצא הודעה רשמית, ואם לא בהפועל כפר סבא, אני אהיה מאמן ראשי במקום אחר".

"אני רוצה לבקש סליחה מהאוהדים של כפר סבא ומכל מי שראה תמשחק", התייחס גזל להפסד אמש, כשהוא מתכוון ליציע האוהדים הריק באצטדיון. עושה רושם שהקהל הירוק, שנהג ללוות את הקבוצה לכל משחקיה - נטש. במועדון מספרים כי חשו במגמה הגוברת, בצל מחאות שונות נגד ההנהלה ומשפחת שום, ואלו לא מעלימים עין, אלא מתכוונים להציב את החזרת הקהל ליציעים כמטרה עליונה מבחינתם בעונה הבאה בלאומית.

ובנושא אחר, גזל ביקש להתייחס למותו של יגאל הלל, שחקן עבר, מאמן ומאמן מנטאלי שנפטר אתמול לאחר התמודדות ארוכה עם מחלה קשה: "איבדנו בן אדם מאוד יקר עם לב מאוד גדול, שתמיד עזר לאנשים. עצוב לנו ואני מקווה שהפועל כפר סבא תדע להנציח את זכרו".

גזל. רמז להנהלת כפ"ס (אודי ציטיאט)
גזל. רמז להנהלת כפ"ס (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות