קלינגר: "ייקח זמן עד שהם ייראו שוב דשא"

מאמן הפועל ת"א ביצע רוטציה, והתאכזב: "הראש בחצי הגמר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל תל אביב קיוותה להגיע לחצי גמר גביע המדינה מול בית"ר ת"א/בת ים עם מומנטום חיובי, אבל ספגה הערב (שבת) הפסד 1:0 לבני יהודה במשחק חלש וחסר חשיבות בפלייאוף התחתון.

ניר קלינגר נשאל אם היה רוצה לראות את הקבוצה שלו משחקת יותר טוב לפני המשחק החשוב ביום שלישי, וענה: "ודאי, אבל זו דילמה לפני משחק. אם השחקנים היו בריאים לחלוטין, האמת לא הייתי עולה בהרכב כל כך משני. יש לנו פציעות עם שחקנים שסחבו מינואר, המון משחקים 'טחנו אותם' מה שנקרא. הייתה הזדמנות לאלו שמגיע להם לקבל אותה. אי אפשר להסתיר את זה, אנחנו מרוכזים בחצי הגמר, היינו חייבים לתת לשחקנים להתאושש מפציעות".

מאמן הפועל תל אביב, כאמור, העניק הזדמנות ל"אלו שמגיע להם", לדבריו. לאחר ההופעה שלהם בפועל על כר דשא, קלינגר לא בטוח מתי תגיע הפעם הבאה. "חשבתי ששחקנים שמקבלים הזדמנות צריכים לשחק עם תשוקה", אמר קלינגר והוסיף: "כשאני הייתי שחקן ונתנו לי צ'אנס לשחק, אכלתי את הדשא, אבל זה דור אחר כנראה. עד הפעם הבאה שהם יראו דשא ייקח הרבה זמן. בחיים מקבלים הזדמנות אחת, אולי שתיים - וצריך 'לחטוף' את זה. אם אתה לא לוקח, סימן שלא מגיע לך".

משחק חלש של האדומים (אלן שיבר)
משחק חלש של האדומים (אלן שיבר)

"תמיד טוב לנצח, למרות שזה כבר לא עוזר", אמר בסיום המאמן המנצח, יוסי אבוקסיס. "צריך לסיים את העונה ולחשוב קדימה, זה מה שאנחנו עושים. לא קמתי מהספסל? כן, קיבלנו סטירה חזקה מאוד בעונה הזו, זהו. אנחנו צריכים לדעת להרים ראש ומנסים לחשוב על השנה הבאה. צריך לדעת להתרומם מדברים כאלה. כמובן שאנחנו עוברים תקופה לא טובה".

המאמן הוסיף לגבי הסגל לעונה הבאה: "יש מספר שחקנים עם חוזה וימשיכו, ויש כאלה שאנחנו לא נרצה שימשיכו ולא ימשיכו. כולנו יחד ירדנו ליגה ונשתדל לחזור בשנה הבאה עם השחקנים שאנחנו רוצים. החילוף של דוס סנטוס? מישהו צעק שאליסון סובב את הקרסול, מנהל הקבוצה חשב שהוא יוצא. תיקנו את זה מהר עם הכניסה של פאדי נג'אר, זה גם קורה לנו בשנה הזו".

אבוקסיס, לא עזב את הספסל (אלן שיבר)
אבוקסיס, לא עזב את הספסל (אלן שיבר)
מעבר לתגובות