ב"ש פנתה לסוכניו של שכטר. טאהא עבר ניתוח

החלוץ מועמד מוביל. הבלם לא יחזור לשחק העונה בשל בקע

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שלבש את המדים של הפועל תל אביב, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים ומכבי תל אביב (קבוצתו הנוכחית), איתי שכטר עשוי בקיץ הקרוב "לסמן וי" על מעבר לקבוצה גדולה אחרת בישראל. בהפועל באר שבע העבירו מסר לסוכניו של החלוץ כי היו רוצים לראות אותו לובש אדום בעונה הקרובה.

שכטר בן ה-34, שמסיים חוזה במכבי תל אביב, נחשב לאחד החברים הטובים של דור מיכה, שגם הוא צפוי לחתום בקבוצה של אלונה ברקת. מעבר לפן המקצועי, במועדון רואים בו כמי שיכול לאחד עוד יותר את חדר ההלבשה. "אין קבוצה בארץ שלא הייתה רוצה שחקן כמו איתי שכטר", אמר גורם בבאר שבע.

מעבר לשכטר, בבאר שבע סימנו שני שמות נוספים: מוחמד כנעאן, קשרה של מ.ס. אשדוד, הוא מועמד מוביל לחזק את הסגל של רוני לוי ושיחה בנושא כבר נערכה עם סוכנו, דודו דהאן; מיוצג אחר של דהאן, בירם כיאל, גם כן עומד על הפרק מבחינת הפועל באר שבע.

בעונה הבאה באותה קבוצה? שכטר מול דדיה (אלן שיבר)
בעונה הבאה באותה קבוצה? שכטר מול דדיה (אלן שיבר)

בעניין אחר, באר שבע הודיעה הבוקר (שישי) כי בשל כאבים חדים בבטן התחתונה, לואי טאהא נבדק בבית החולים סורוקה ואובחן אצלו בקע אשר הצריך התערבות ניתוחית. טאהא שוחרר לביתו וימשיך במעקב של הצוות הרפואי בקבוצה, אבל הוא בכל מקרה לא יחזור לשחק העונה.

בתוך כך, בב"ש מתכוננים למפגש עם אשדוד ביום שני, משחק שאחריו יידעו אם עוד ישנו סיכוי לסיים את העונה במקום הרביעי שעשוי להוביל לאירופה. אם ב"ש תגיע לאירופה, התקציב יגדל. במידה שלא, שחקנים שמסיימים חוזה יקבלו הצעות נמוכות ממה שהם מצפים. הצעות כאלה נשלחו בינתיים לאוהד לויטה, שון גולדברג וסינטיהאו סולליך, כולם שחקנים שרוני לוי מעוניין בהישארותם.

אלטון אקולטסה לא ישחק בשל צבירת כרטיסים צהובים, ותומר יוספי יפתח על חשבונו. "יש לנו אולי הזדמנות אחרונה ונצטרך להמשיך את היכולת כמו במשחקים מול מכבי חיפה ומכבי ת"א", אמרו שחקנים בב"ש, "אנחנו לא שוכחים שלא ניצחנו בפלייאוף. זה המאני טיים שלנו עכשיו".

סיים את העונה. טאהא (עודד קרני)
סיים את העונה. טאהא (עודד קרני)
מעבר לתגובות