איפה חונים? הדאגה לפני משחק העונה

מנכ"ל היכלי הספורט על ההכנות, וגם: מה חדש עם בניית הגג?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בווידאו: הראיון עם מנכ"ל היכלי הספורט, מאור בנימני

לראשונה אחרי מעל שנה, בלומפילד יהיה מלא ביום ראשון מפה לפה באוהדי מכבי ת"א ובאוהדי מכבי חיפה. באצטדיון היפואי נערכים לקראת המשחק ובראיון ל"5 באוויר", מנכ"ל היכלי הספורט, מאור בנימני, סיפר בראיון ל"5 באוויר" על ההיערכות באצטדיון, נושא החנייה סביב האצטדיון, וגם (איך לא) על הגג שלא ייבנה.

משחק העונה: "אנחנו ערוכים לבלומפילד מלא. היו שיפוצים לאחרונה, אך מאחר שקיבלנו לפני שבוע את ההודעה שאמורים לאשר את האצטדיון לתפוסה מלאה, אז האצנו את הדברים. ייכנסו במשחק העונה בין 28 ל-29 אלף צופים".

מצוקת החנייה סביב האצטדיון: "העובדה שלא בנו חנייה מרוכזת בתוך האצטדיון דווקא עשתה טוב, אין שום חשש. אנשים יודעים ולמדו איך להתארגן ברחובות הצדדיים ולא על האצטדיון. יש חניונים במרחק 10 דקות הליכה, שאפשר להחנות בהם. הפעלנו בעבר שאטלים, אבל אנשים פחות באו ולכן הפסקנו. ביום מאוד עמוס באיזור בלומפילד, אבל בערב במעגלים רחבים מהאצטדיון הוא גבוה יותר. האנשים שגרים בגוש דן מסתדרים".

נושא הגג: "זה לא על הפרק כרגע. יש הכנה לגג, אבל לא בכל האצטדיון. את העונה הזאת נגמור עם 80 משחקים באצטדיון ורק ביום אחד היה גשם, הגג הוא לא כזה קריטי".

"יש הכנה לגג, אבל אין גג" (חברת היכלי הספורט)
"יש הכנה לגג, אבל אין גג" (חברת היכלי הספורט)
מעבר לתגובות