שלב אחר שלב: הגרסה של המתלוננת בפרשת ההטרדה

מערכת היחסים עם שחקן הקבוצה, הסחיטה לכאורה מצד המנהל, ורגע הפיצוץ שהוביל להגשת התלונה ולעדות הארוכה במשטרה. כל הפרטים והשתלשלות האירועים כאן בפנים

תגיות: ליגת העל

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
(דני מרון)
(דני מרון)
תחילת כתבה

פרשת ההטרדה המינית בליגת העל ממשיכה להתפתח. כזכור, אתמול (שני) הגישה עובדת מועדון מקבוצה צפונית בליגה תלונה נגד מנהל בכיר באותו המועדון, אשר גילה על מערכת יחסים שהיא מנהלת עם שחקן נשוי בקבוצה ולפי החשד, סחט אותה וביצע בה עבירות מין תוך איומים כי יחשוף את הרומן ביניהם. כבר היום צפויה המתלוננת למסור עדות פעם נוספת, כאשר גם השחקן אמור למסור את עדותו.

אחרי עדות ארוכה של הצעירה שארכה כארבע שעות ובמהלכה הציגה התכתבויות בנייד עם החשוד אשר מחזקות לטענתה את גרסתה, עבר התיק שמכיל תלונות על סחיטה ועבירות מין לטיפולה של יחידה מיוחדת לחקירת פשעים, תחת משטרת זבולון, העוסקת באופן ספציפי בעבירות מסוג זה. היום, עוד לפני שהחשוד אשר טוען כי אין לו קשר לתלונה יתייצב לחקירה, צפויים להגיע גורמים נוספים להעיד בתחנת המשטרה. ובעוד החקירה רק בחיתוליה, מקורבים המעורים בסיפור המורכב, חושפים בפני ערוץ הספורט את גרסת המתלוננת, שלב אחר שלב.

מערכת היחסים עם השחקן
לכאורה, הכל החל לפני יותר מחודש ימים, כאשר בין הצעירה המתלוננת לשחקן נשוי בקבוצה התפתח רומן. במהלך משחק באצטדיון הביתי של הקבוצה השניים נכנסו לחדר צדדי בו קיימו יחסים אינטימיים. באותו הזמן המנהל הבכיר במועדון נכנס לכאורה לחדר ונחשף אל הסיטואציה.

הסחיטה
בסיטואציה בה נכחה עובדת המועדון לבד עם אותו מנהל הוא הבהיר לה, כך על פי הטענות, כי מדובר במעשה חמור מאוד שלא יעבור לסדר היום ומאחר וקרה תחת ניהולו, הוא חייב לדווח על כך לבעלי המועדון וכן לאשתו של השחקן. כאשר המתלוננת התחננה שישמור על סודיות, הציע לה המנהל לבצע בה מעשים מגונים לכאורה, בתמורה לשתיקתו.

על פי המתלוננת, אותו מנהל הטריד אותה תקופה ארוכה ובאחד המקרים, כאשר שהה במלון, התקשר אליה ואיים לכאורה כי יחשוף את הפרשה אם היא לא תגיע אל חדר המלון ותקיים איתו יחסי מין. המתלוננת הגיעה ונסחטה על ידו פעם נוספת.

הפיצוץ
על פי מעורים בפרשה, המתלוננת סיפרה לקרובים אליה על הסיטואציה לכאורה שאליה נקלעה בחודש האחרון וסיפרה כי הוא פוגע לה בנפש, שהיא שבר כלי על סף התמוטטות ושהיא לא מסוגלת לשאת זאת עוד. אך למרות שסביבתה ניסתה לעודד אותה לפנות למשטרה, זו חששה מתגובת הסביבה ונמנעה מכך ולא הצליחה לעצור את המעגל. כאשר נודע על המקרה לגורם עיתונאי, הבינה המתלוננת כי הפרשה קרובה לפיצוץ והחליטה לספר על כך בשיחה קשה וארוכה להוריה ובליווי שלהם פנתה לעורכת דין, אשר המליצה לה להגיש תלונה במשטרה.

התלונה
בעדות קשה וארוכה, מהולה בבכי, שארכה כארבע שעות סיפרה הצעירה את גרסתה להשתלשלות האירועים. המתלוננת הזכירה עדים נוספים בפרשה היכולים לשפוך עוד אור על האירועים, ולכן בעלי תפקידים במועדון צפויים להגיע במהלך היום כדי למסור עדותם. כמו כן, לאור מורכבות התיק והפן התקשורתי, במשטרה נוקטים בחקירה זהירה במיוחד והם צפויים לדרוש את מצלמות האבטחה מאותו אצטדיון וכן מבית המלון. כמו כן, יקבל החשוד זימון לחקירה. בעלי המועדון מסר: "אני בהלם מהדברים ששמעתי, אני מקווה שזה לא נכון. המשטרה תחקור ואז נחליט מה לעשות".

מעבר לתגובות