"עצה לחוגג? שישאל אותי ואומר לו את דעתי"

מזרחי סיכם עוד ערב מאכזב. ורד: "יש כאלו שעושים טובה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

עם משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון, בית"ר ירושלים ממשיכה עם סיום העונה העגום שלה. הערב (שני), הפסידה הקבוצה מהבירה 3:1 להפועל חיפה בסמי עופר וירדה למקום ה-10 בטבלה. מאמנה הזמני של הקבוצה יוסי מזרחי, ניסה להסביר עוד תוצאה מאכזבת.

"היה משחק שקול מאוד, יכולנו לנצח כמו שהפסדנו. זה היה משחק טיפוסי של סוף עונה", פתח מזרחי והוסיף, "שחקנים עושים יותר התקפה מהגנה, היו שטחים לשחק והפועל חיפה הבקיעה דווקא בדקות הטובות שלנו. פתחנו טוב מאוד את המחצית השנייה וקיבלנו שער מקרן. אלו דברים טיפוסיים של סוף עונה", סיכם.

מזרחי תיאר כיצד ניתן לסיים את העונה המסויטת של הצהובים-שחורים עם חיוך: "מנסים לעשות מה שאפשר. הרבה שחקנים חסרים לנו בסגל, לא פשוט לשחק בלי קשר אחורי, אבל צריך להנות מהמשחק הזה, היום היה משחק שהקהל נהנה בו. היו הרבה אירועים משני הצדדים". לסיום, המאמן נשאל איזו עצה הוא יכול לתת לבעלים משה חוגג לקראת העונה הבאה: "שישאל אותי ואני אגיד לו בדיוק מה אני חושב".

יוסי מזרחי. עוד ערב מאכזב (מאור אלקסלסי)
יוסי מזרחי. עוד ערב מאכזב (מאור אלקסלסי)

מי שפצח במונולוג כואב, ולא בפעם הראשונה העונה הוא עידן ורד. "התחיל טוב, אבל זה לא מספיק לשחק רק 20 דקות", פתח הקפטן, "הגולים הקלים האלו, בתוספת חוסר המחויבות והאכפתיות, הגישה, אני כבר לא יודע. נגמרה העונה ובמקום שנהנה אנחנו סובלים, חבל".

הקפטן המשיך: "כל שבוע ומשחק, גם אם זה משחק עונה או משחק ללא חשיבות, צריך עדיין להופיע. יש צוות, קהל ובעלים, אנחנו צריכים לתת את ה-100% שלנו וזה לא קורה גם עכשיו. דווקא שיש זמן לשחק ללא לחץ אז יש כאלו שלא משחקים ועושים טובה. כואב לי כקפטן וזו גם האחריות שלי, אין לאן לברוח, כל שבוע זה אותו דבר ואותם תירוצים. אני כבר נגעל מעצמי".

עידן ורד. נגעל מעצמו (מאור אלקסלסי)
עידן ורד. נגעל מעצמו (מאור אלקסלסי)

בניגוד לצהובים, היה מי שסיים את הערב עם חיוך גדול. "שמח שהקהל נהנה וגם אנחנו נהנינו", אמר מאמנה של הפועל חיפה אלישע לוי, "קיבלנו שתי קבוצות מוכשרות ושערים - זה מה שהקהל רוצה לראות. היום נראינו כמו קבוצה מסודרת אמיתית ולא נבהלנו מהפיגור".

לוי התייחס לשער הבכורה המאוחר של אלון תורג'מן: "לא פשוט להתאקלם. הייתה לו קורונה ולוקח זמן לחזור לכושר. הוא עובד על המגרש ותורם באספקטים אחרים, הוא היה צריך את הגול והביטחון, אנחנו לא דואגים".

בנוגע למועמדותו של אריאל הרוש אמר המאמן: "תמיד יש פער בין מה שמפורסם לאמת, בסך הכל זה ספקולציות ולא עסקנו בזה עד היום. מהיום נתחיל לעסוק בבניית הקבוצה לשנה הבאה".

לסיום, התייחס אלישע לוי לשיפוט של ספיר ברמן. "היא שפטה ללא דופי", אמר והמשיך להחמיא, "עשינו הכל כדי להתנהג כמו שצריך, אבל לא היה צריך שום דבר כי היא פשוט שפטה טוב".

אלון תורג'מן. סוף סוף שער באדום (מאור אלקסלסי)
אלון תורג'מן. סוף סוף שער באדום (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות