"קורצקי צריך להיות מועמד למאמן העונה"

בחדרה שיבחו את המאמן אחרי הניצחון הרביעי ברצף. מו"מ החל עם לבקוביץ', האופציה על אוסמן צפויה להתממש

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל חדרה לא עוצרת. אמש (שבת) האדומים השיגו את ניצחונם הרביעי ברציפות, הפעם 0:1 על בני סכנין. במועדון כבר סימנו את המקום השביעי כמטרה וכרגע רק ארבעה שערים מבדילים בינם למכבי נתניה.

את מרב המחמאות קיבל המאמן, מנחם קורצקי. אין ספק שההגעה שלו שדרגה את העונה של חדרה, שהייתה מסובכת בתחתית והיועץ המקצועי, אורן גולן החליט לתת את הקרדיט לקורצקי וצדק. "קורצקי צריך להיות מועמד למאמן העונה, אין להרבה מאמנים אחוזי הצלחה כאלה", אמרו בחדרה. אמש רשם המאמן את ניצחונו התשיעי מאז הצטרף ב-14 משחקי ליגה. אחוזי ההצלחה שלו עומדים על 71%. כדי להבין את גדול ההשיג, רק לברק בכר יש אחוזי הצלחה גבוהים יותר העונה.

בכל אופן, בחדרה כבר מכינים את הקרקע לעונה הבאה, ולאחר ההודעה על המשך דרכם של שובל גוזלן וג'ונתן סיסה, במועדון מנהלים מו"מ עם רובי לבקוביץ' והציעו לו חוזה ארוך טווח. השוער ממתין להצעה מהקבוצות הבכירות ובמידה ולא תגיע הצעה כזאת, הוא צפוי להישאר בחדרה.

בנושא אחר, הקשר הניגרי, מוחמד אוסמן תכנן לבצע ניתוח בברכו בתחילת השבוע, אך בחדרה יפנו למומחה נוסף בתחום לפני כן. למרות הפציעה יש בכוונת חדרה לממש את האופציה על הקשר. סאקו דומבייה שיחק אמש 69 דקות ורשם הופעה טובה, ההחלטה לגביו תתקבל לאחר שני המשחקים שנותרו עד תום העונה.

יש לציין כי קורצקי העניק את הקרדיט לשוער השני, עדי טבצ'ניק ששמר על רשת נקייה ורשם הופעה טובה, כמו גם רז בוחבוט הצעיר רשם את הופעתו השנייה בבוגרים.

לבקוביץ'. ימשיך בחדרה? (אודי ציטיאט)
לבקוביץ'. ימשיך בחדרה? (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות