אבוקסיס: "עצובים. נעשו הרבה טעויות"

מאמן בני יהודה המאוכזב: "יש לנו סף שבירה מאוד נמוך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי עונת בלהות שכללה אינספור כישלונות בכל רובד אפשרי, בני יהודה ירדה הערב (שבת) לליגה הלאומית אחרי שש עונות רצופות בליגת העל. הקבוצה מהשכונה הפסידה 2:1 למכבי נתניה ובכך נחרץ גורלם של הכתומים לעונת 2020/2021. בסיום המשחק, אוהדי בני יהודה קיללו את השחקנים לאחר הירידה וצעקו לעברם: "אתם מתים היום", "תורידו את הסמל".

מי שהתייצב ראשון לדבר על מצבה של הקבוצה הוא המאמן יוסי אבוקסיס. "אני עצוב מאוד. הירידה לא קרתה היום, היא קרתה במשחק בטדי, שם היינו עוד בחיים, אך ברגע שלא ניצחנו שם זה גרר אותנו למשחקים הבאים", פתח המאמן המאוכזב והמשיך, "יש לנו סף שבירה מאוד נמוך. אפילו כשאנחנו משחקים טוב, במחצית הראשונה היינו צריכים לגמור את המשחק. אבל בעונה כזו שהכל לא הולך אנחנו מקבלים גולים".

אבוקסיס הסביר: "כמו מול נתניה גילינו סף שבירה נמוך לאורך העונה. זה סימפתום של חוסר ביטחון של הקבוצה. היינו צריכים לגמור את המשחק לפני. זה קורה לנו כשאנחנו מאבדים ביטחון ואז לא מצליחים להתאושש מזה. בשנה רעה הכל קורה לך. אני מכיר את הסרטים מכל הכיוונים, כשהולך וכשלא, וזו שנה ששום דבר לא הולך. לא מחפשים עכשיו אשמים ולא שום דבר, ננסה לשנות את זה לשנה הבאה. מבחינתי היה חסר יותר רוע במשחק של הקבוצה הזו".

עוד אמר המאמן: "מרגיש שלא הצלחתי להרים את הקבוצה מהמקום האחרון, לא הצלחתי האחריות היא על כולנו ועליי בראש כי אני המאמן, ההשפע ההיא פחות שאתה מגיע במהלך העונה. הכישלון הוא שלי בראש של כולם ביחד, ידענו לשמוח יחד ולהיות עצובים יחד".

אבוקסיס התייחס לטענות בני יהודה שמכבי נתניה חגגו על חשבונם ולא כיבדו את מצבם. "זכותם לשמוח. קבוצת כדורגל באה לנצח עם המטרות שלה וזה ממש לא מה שמציק לי".

אכזבה גדולה. בני יהודה (ברני ארדוב)
אכזבה גדולה. בני יהודה (ברני ארדוב)
לא העונה שלו. אברמוב (ברני ארדוב)
לא העונה שלו. אברמוב (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות