"אסור לזלזל בנו": המסר של אשדוד לגדולות

במועדון אמרו: "הגיע לנו לנצח". באיו יהיה בסגל לגביע?

תגיות: מ.ס. אשדוד

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בסגל חסר ופצוע ולאחר תבוסה כואבת 3:0 למכבי חיפה, מ.ס אשדוד הוכיחה, ולא בפעם הראשונה, כי היא ראויה למקום השלישי בטבלת הליגה וכי היא יכולה להתמודד עם כל קבוצה בכל מצב. אמש (ראשון) היא רשמה 1:1 חשוב במיוחד מול מכבי ת"א בבלומפילד - שהרגיש כמו ניצחון.

"אסור לזלזל בנו. רק במזל מכבי ת"א לא הפסידה את המשחק, הגיע לנו לנצח", קבעו בביטחון בקבוצה מעיר הנמל. ולמרות שלא הצליחו לצאת עם שלוש הנקודות, מדובר במשחק שנותן להם הרבה מאוד כוחות ואמונה לקראת מפגש נוסף מול האלופה שייערך ביום רביעי הקרוב ברבע גמר גביע המדינה.

מי שהפך לכוכב המשחק עבור הקבוצה של רן בן שמעון הוא יעקב בריהון, שכבש את השער לאחר שנכנס כמחליף. בצוות המקצועי החמיאו לשחקן ההתקפה שלאחרונה מציג מגמת שיפור ניכרת, תוך תהליך אישי נהדר מאז הגיע למועדון. גם יואב ג'ראפי גרף מחמאות לאחר שהתאושש במהירות מהתבוסה לירוקים והציג יכולת מעולה בין הקורות והדף את ההתקפות הכבדות של הצהובים.

מי שעוד הצליח לגרוף שבחים אחרי משחק טוב מצדו הוא רמזי ספורי, אשר משתלב נהדר במועדון. כזכור, ספורי מושאל מהפועל באר שבע עד סוף העונה והגיע בעסקת העברתו של שגיב יחזקאל, אך לאור היכולת הטובה, הוא עשוי להיות מושאל לעונה נוספת.

בגזרת הפצועים, טימותי אוואני שחזר מפציעה בשריר הירך האחורי הוחלף במהלך המשחק על מנת שלא להעמיס עליו ולשמור על כשירותו למשחק הגביע ברביעי הקרוב. מי שעוד נעדרו מהמשחק וייעדרו בוודאות גם בגביע הם שלומי אזולאי, דין דוד וגיל כהן הפצועים. מנגד, פהאד באיו מתאושש מהפציעה בשריר הירך האחורי ועשוי לפתוח על הספסל.

בריהון. קיבל מחמאות (אלן שיבר)
בריהון. קיבל מחמאות (אלן שיבר)
מעבר לתגובות