בסגל חסר: הפועל חיפה רוצה להבטיח הישרדות

האדומים יעלו למפגש מול חדרה, תומר אלטמן צפוי לפתוח ב-11

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

דריכות גבוהה בהפועל חיפה שמבינה שרגע האמת הגיע: הקבוצה נמצאת כפסע מהבטחת ההישרדות, עונה נוספת בליגת העל. הערב (ראשון, 19:00) יפגשו האדומים מהכרמל את הפועל חדרה ויקוו להשיג ניצחון חשוב במיוחד שיקרב אותם למטרה ויהיה זה שיחל מבחינתם את ההכנות לקראת העונה הבאה.

לצערו של אלישע לוי, אין מדובר במשימה פשוטה עבור האדומים מהכרמל שלא ניצחו את חדרה מאז עלתה לליגת העל, כשהם ימשיכו להתמודד עם רשימת פצועים ארוכה במיוחד הכוללת את מיקי סירושטיין, גיא משפתי, עידו שחר, נס זמיר וקייס גאנם. נוסף לכל אלו גם רוסלן ברסקי נפצע במהלך השבוע וסובל מפציעה בשריר התאומים כשהוא ישוב לאימונים רק בעוד כשבוע.

בתוך כך, לוי צפוי לערוך שינוי אחד בהרכב שניצח את הפועל תל אביב במחזור הקודם, שינוי כפוי, כשאת מקומו של ברסקי יתפוס תומר אלטמן הצעיר שישתף פעולה בחוליית הקישור עם לירן סרדל, גל אראל וחנן ממן שמשחק בעצמו עם פציעה בשרירי הבטן עד אשר הקבוצה תבטיח את הישארותה בליגת העל. וויליאם אגאדה ואלון תורג'מן ימשיכו לשתף פעולה בהתקפה כשני חלוצים.

"אין ספק שמחכה לנו משחק לא קל נגד קבוצה טובה, מאוזנת ומאוד עקשנית שכדי לנצח אותה נצטרך להתייחס נכון ולכבד אותה", סיפר המאמן, "אני חושב שלא רק הפועל חיפה אלא כל הקבוצות בליגה מתקשות מולה כי היא טובה. נצטרך לעשות את ההתאמות הנכונות. אמנם יש לנו סגל קצר וכמה שחקנים פצועים אבל יש לנו שחקנים מאוד איכותיים שיעשו הכל כדי לעשות תוצאה טובה".

ההרכב המשוער: רן קדוש; דור מלול, ניסו קפילוטו, בן והבה, יהב גורפינקל; לירן סרדל, גל אראל, תומר אלטמן, חנן ממן; ויליאם אגאדה ואלון תורג'מן.

"מחכה לנו יריבה עקשנית". אלישע לוי (צילום: אלן שיבר)
"מחכה לנו יריבה עקשנית". אלישע לוי (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות