תסכול בכפ"ס: "פיטורי אלישע לוי היו טעות"

במועדון ניתחו את הירידה המתקרבת. חשש ממצבו של דנינו

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

תסכול גדול בהפועל כפר סבא שקיבלה על עצמה את ירידת הליגה, כשהפסידה אמש (שבת) 3:0 לבני סכנין באצטדיון דוחא. אמנם ירידת הליגה טרם הפכה רשמית, אך עם פער של 10 נקודות מהקו האדום, במועדון מכריזים על ההפסד אמש כמשחק הירידה שלהם לליגת המשנה.

כעת, במועדון מסתכלים לאחור ומודים: "נעשו כל כך הרבה טעויות במהלך העונה שקשה לשים את האצבע על המכרעת. החל מבחירת השחקנים ובניית הסגל ועד פיטורי המאמנים. אחת הטעויות הקשות ביותר היו פיטורי אלישע לוי. היה לו חוזה לעונה הבאה והוא לא חשש לרדת עם הקבוצה לליגה הלאומית. הוא היה בונה אותה מחדש, טורף את הלאומית ומחזיר אותנו לליגת העל. לפטר אותו הייתה טעות", אמרו.

כמו כן, במועדון מודים גם כי טעו כאשר לאחר פיטוריו של אלישע לא מינו מאמן קבוע לעמוד על הקווים. בחדר ההלבשה סיפרו: "הפיטורים של אלישע נראו כמו הפתרון היחיד, אבל גזל ושום לא הצליחו להביא תוצאות אחרות. חדר ההלבשה הפך מבולבל ומתוסכל. אין לשום קבוצה סיכוי לשרוד בליגה בלי מאמן", אמרו.

חרטה נוספת נרשמה על כך שלא נעשו רווחים ממכירת שחקנים כמו בן רייכרט ואביב סולומון בחלון ההעברות האחרון, כשהשניים יסיימו חוזה בסוף העונה ויהפכו חופשיים.

"אין לקבוצה סיכוי לשרוד בלי מאמן". אלישע לוי (צילום: מאור אלקסלסי)
"אין לקבוצה סיכוי לשרוד בלי מאמן". אלישע לוי (צילום: מאור אלקסלסי)

אם לא די בצרות, במועדון מקבלים בשורות רעות מגזרת הפצועים, כשנוסף על טל מכלוף שגמר את העונה בשל שבר בארובת העין וטום שלח שלא מתאושש מהפציעה בשריר התאומים, גם עומר דנינו נפצע אמש והחשש הוא שהשחקן קרע את שריר הירך האחורי. אם אכן כך, הבלם ייעדר ככל הנראה בשלושת השבועות הקרובים ואולי אף גמר את העונה ובכך יווצר לרביד גזל ועידן שום כאב ראש בחלק ההגנתי החסר גם כך.

גזל ניסה לסכם את ההפסד הכואב: "בחצי שעה הראשונה היינו צריכים להכריע את המשחק ומהתקפה אחת של סכנין ספגנו גול. במחצית השנייה ניסינו לעבות את ההתקפה ולצערי זה לא צלח. זה הפסד כואב". כאשר נשאל אם עדיין יש על מה להילחם, ענה לאחר שתיקה ארוכה: "לא משנה המצב, תמיד צריך לעלות למגרש ולתת את הכל. הפועל כפר סבא זה מועדון גדול ואם נרד ליגה נמצא את הדרך לעלות חזרה".

"אם נרד, נמצא את הדרך לעלות". גזל (צילום: מאור אלקסלסי)
"אם נרד, נמצא את הדרך לעלות". גזל (צילום: מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות