קורצקי מתעקש: "עדיין לא נשארנו בליגה"

מאמן חדרה דורש משחקניו רצינות לפני המפגש עם הפועל חיפה. אוסמן צפוי לפתוח במקום גלזר

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל חדרה פתחה פער של תשע נקודות מהקו האדום עם הניצחון על הפועל כפר סבא במחזור האחרון, כאשר לסיום העונה נותרו חמישה משחקים בלבד. אם כן, המקום של חדרה בליגת העל גם בעונה הבאה נראה מובטח. עם זאת, מנחם קורצקי מסרב עדיין לצאת בחגיגות, ודאג להשאיר את שחקניו עם הרגליים על הקרקע לפני המשחק ביום ראשון מול הפועל חיפה.

"עדיין לא נשארנו בליגה, יש חמישה משחקים ו-15 נקודות בקופה, נצטרך עוד ניצחון כדי להישאר", התעקש קורצקי וסיפר: "מצפה לנו משחק מאוד קשה ומאוד חשוב, כי אנחנו רוצים לסיים את חלקנו במאבקי הירידה. כל השבוע התכוננו כמו שצריך, הכנו את השחקנים ברמה הכי גבוהה שאפשר. מקווה שהשחקנים יביאו את היכולות שלהם למשחק. אנחנו יודעים שזה יהיה משחק שונה ממזה ששיחקנו מולם לפני שבועיים. הם החליפו מאמן ושינו סגנון משחק".

את המסר הזה העביר המאמן גם לשחקנים, זאת על מנת למנוע התרופפות ברמה המנטלית. לרשותו של קורצקי יעמוד סגל מלא, אך הוא צפוי לבצע שינויים ביחס להרכב שפתח במשחק הניצחון על הפועל כפר סבא.

תמיר גלזר, שהוחלף בשלב מוקדם, יירד לספסל ואת מקומו ב-11 יתפוס מוחמד אוסמן. שובל גוזלן זוכה לעדיפות על פניו של מארשל אודה, שכבש העונה שלוש פעמים נגד הפועל חיפה בכל המסגרות. שלום אדרי שרשם 38 דקות בלבד מאז שהגיע לחדרה מבית"ר ירושלים, צפוי לקבל דקות משמעותיות. הופעתו האחרונה הייתה בניצחון 1:3 על הפועל חיפה.

מעבר לתגובות