חיזוק העורף: השינויים שבית"ר י-ם מתכננת בהגנה

אחרי העונה הקשה, במועדון מתכננים מתיחת פנים רצינית בסגל - כשהחלק האחורי ישתנה במיוחד: רק דגני יישאר מבין הבלמים. בקבוצה יודעים: "אי אפשר לסמוך רק על הכישרון"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

האווירה בבית"ר ירושלים עדיין מתוחה: ביום שני (20:15) תפגוש הקבוצה את בני יהודה, במטרה לא רק לחזור לנצח - ולהבטיח סופית הישארות בליגה, אלא גם להחזיר מעט מן הכבוד. "זה הדבר הכי חשוב כרגע", אמרו במועדון, "שום דבר אחר לא מעניין, גם לא ההכנות לעונה הבאה. עתידם של חלק מהשחקנים יושפע מאיך שהם ייראו, כולל שחקנים תחת חוזה". אחרי היעדרות ממושכת, אוראל דגני צפוי להיות כשיר למשחק.

אבל על אף הציטוטים הללו, בבית"ר בהחלט מסתכלים לעבר העונה הבאה, כולל מספר שינויים בקו המקצועי: ראשית, לא יחזרו במועדון על הטעות של הבאת שחקנים לפני מינוי הצוות המקצועי, ורק המאמן יהיה זה שיחליט על הסגל. "נצטרך לבחרו שחקנים חזקים מנטלית ומחויבים למועדון. אי אפשר לבנות רק על כישרון, זה לא עובד".

מוקד מרכזי לשינוי יהיה בהגנה. 34 שערים ספגה בית"ר העונה - היא מדורגת עשירית במספר הכדורים שהוציאה מהרשת, רק ארבע קבוצות (בני סכנין, בני יהודה, הפועל כפ"ס והפועל חיפה) ספגו יותר. לפיכך, מתוכננת מתיחת פנים הן במרכז ההגנה - רק אוראל דגני צפוי להישאר, ובקבוצה יחפשו בלם זר איכותי; והן בגזרת המגנים, שם אף אחד לא צפוי להישאר בוודאות בשלב הזה.

כמו כן, לקראת המשחק הקרוב מול בני יהודה, הנהלת בית"ר נקטה ביוזמה לפיה ילדים עד גיל 18 ישלמו 70 ש"ח, עלות בדיקת הקורונה המהירה בכניסה, וייכנסו למשחק בחינם. מחיר הכרטיס הרגיל יעמוד על 70 ש"ח לפני עמלה, כשלנשים, חיילים וילדים מחלימים יימכרו כרטיסים במחיר מוזל של 35 ש"ח.

יחזור למרכז ההגנה מול בני יהודה. דגני (צילום: דני מרון)
יחזור למרכז ההגנה מול בני יהודה. דגני (צילום: דני מרון)
מעבר לתגובות