התלבטות בחדרה אם להשאיר את אודה

ספקות במועדון לגבי החלוץ. אפריאט יסיים את דרכו בקבוצה

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הניצחון של הפועל חדרה על הפועל כפר סבא במחזור האחרון (1:2) הביא עימו שתי בשורות: בראש ובראשונה, הוא קירב מאוד את חדרה להבטחת עונה נוספת בליגת העל; שנית, אחרי שלושה חודשים וחצי, מארשל אודה סוף-כל-סוף מצא את הרשת - ורק הגדיל את הספקות לגביו.

בפתיחת העונה היו בטוחים בחדרה כי פגעו בינגו עם אודה. הוא כבש צמד במשחק הבכורה שלו נגד הפועל חיפה בגביע הטוטו והיה המצטיין במפגש נגד מכבי חיפה, בו כבש שער והביך את הגנת הירוקים. בהמשך הדרך, הבקיע שלושער בניצחון 0:4 על בני סכנין. אלא שמאז הוא נכנס ל"תרדמת חורף", כך על פי אנשי חדרה, ורק מול כפ"ס במחזור האחרון התעורר.

בתוך כך, לחדרה יש אופציה בחוזה להאריך את ההתקשרות עם החלוץ, אבל היא טרם קיבלה החלטה אם לממש אותה; מצד אחד, רק 11 שחקנים בליגה כבשו יותר שערים מאודה (7 כיבושים), שכמובן כבר מכיר את המועדון ומחובר לאנשיו. מצד שני, לטענת אנשי חדרה יכולותיו מוגבלות.

מי שככל הנראה סיים את דרכו במועדון כבר כעת הוא שחקן הכנף, יהב אפריאט, שהגיע בינואר מהפועל כפר סבא. אפריאט הספיק לרשום הופעה אחת בהרכב ועלה כמחליף חמש פעמים, כאשר הופעתו האחרונה הייתה לפני כחודשיים. בין הצדדים קיימת אי-שביעות רצון הדדית. בשבעת המשחקים האחרונים הוא כלל לא היה בסגל ומזה תקופה הוא אינו מתאמן עם הקבוצה.

מעבר לתגובות