"לא ראויים לליגת העל": אווירה קשה בכפ"ס

הירוקים קרובים לירידה. שחקן: "אפילו עידן עידן שום לא מאמין"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אווירה קשה במיוחד בהפועל כפר סבא, שרשמה אמש (ראשון) הפסד חמישי ברציפות בכל המסגרות עם 2:1 כואב מול הפועל חדרה בבית. הירוקים מהשרון ממשיכים להסתבך כשהם צברו נקודה אחת מתוך 24 בשמונת המשחקים האחרונים ונועלים את הטבלה עם 7 נקודות מתחת לקו האדום.

במהלך המשחק ובעיקר בסופו הורגש השקט ששרר, כשמתקבלת התחושה בחדר ההלבשה כי אין מי שמאמין שהסיכוי להישאר בליגה עדיין קיים, כולל ההנהלה: "החל מהדקה ה-60 עידן שום פשוט התיישב על הספסל ונראה אפילו יותר מיואש מאתנו. איך אנחנו אמורים להאמין אם הוא לא?" סיפר אחד השחקנים, "הוא אפילו לא נלחם על תוספת הזמן והשריקות".

בסיום המשחק חדר ההלבשה היה שקט, כששום או גזל בחרו שלא לדבר עם השחקנים ונראה כי התקווה של הקבוצה נעלמה. "אנחנו לא ראויים לליגת העל. מעבר לעובדה שהסגל לא מספיק טוב בשביל הליגה, איך אפשר להתאושש ללא מאמן?", סיפר גורם במועדון, "גם לרדת ליגה צריך לעשות בכבוד ולהילחם עד הרגע האחרון".

במועדון אגב שקלו לפנות לחיים סילבס שנחשב למועמד ראוי בעיניי יצחק שום במידה וינצחו את המשחק, אך לא עשו זאת, ובכל מקרה נראה כי המאמן שפוטר לפני שבוע ימים בלבד לא ימהר להגיע לקבוצה במצבה. היום יזכו השחקנים ליום מנוחה וכבר בשלישי יתחילו את ההכנות לקראת המפגש מול בני סכנין בשבת הקרובה.

בנושא אחר, עמותת אוהדי הקבוצה, "הלב הירוק", נותרה ללא יושב ראש לאחר שאמיר אסטליין החליט להתפטר מתפקידו. כזכור, היו"ר לשעבר יצא כנגד משפחת שום ועמל על מתווה להחלפת הנהלת המועדון, שלטענתו גם זכה לתמיכת העירייה. לאחר שקיבל מכתב התראה לפני תביעה מהמועדון בראשות שום והתבקש לשלם כמאה אלף שקלים בטענות לדיבה ולשון הרע, ובצל מחלוקות ואי הסכמות בתוך העמותה, החליט אסטליין לפרוש. "ניסיתי לעשות את הטוב ביותר עבור הקהילה שלנו, בהצלחה לכולם", כתב.

נועלים את הטבלה (אודי ציטיאט)
נועלים את הטבלה (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות