בקרוב: רחוב על שמם של שחר ושפירא בחיפה

לרגל יום העצמאות, הבעלים יונצחו על תרומתם לכדורגל בעיר

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לרגל יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל, החליטה עיריית חיפה לקדם מחוות הוקרה ולקרוא רחוב חדש במבואותיה הדרומיים של העיר, על שמו של נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, שיציין מחר את יום הולדתו ה-80 ובנוסף ייקרא רחוב על שמו של בעלי הפועל חיפה המנוח, רובי שפירא ז"ל.

בכך נענתה ועדת השמות העירונית לפנייתם של אלפי אוהדי מכבי חיפה, אשר פנו לאחרונה בנושא במכתב לראש העיר. במכתב, אותו שלח אוהד הקבוצה, ליאור שלום, מבקשים האוהדים מוועדת השמות לשקול לקרוא רחוב בעיר על שמו של "התורם הגדול והנדיב, אשר תרם רבות לקידומו של ענף הכדורגל בכללותו ושל מועדון מכבי חיפה בפרט, אשר הודות לתרומה זו הפכה הקבוצה לאימפריה בעלת שם עולמי, שהישגיה הביאו כבוד רב לעיר".

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "לקבוצות הכדורגל החיפאיות תרומה מהותית לעיר והמחווה, אותה החלטנו לקדם, לקריאת רחובות על שם הדמויות המזוהות ביותר עימן, מהווה הכרת תודה על תרומתן העמוקה ורבת השנים. כולי תקווה, כי תרומה זו תסייע בידי שתי הקבוצות ואוהדיהן להתגבר על השנה הקשה שחוו ולחזור לפעילות ביתר שאת".

מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב: "מועדון כדורגל מכבי חיפה, מודה לראשת העיר, הגברת עינת קליש רותם, שתורמת ומסייעת לא מעט למען הספורט בעיר בכלל ומכבי חיפה בפרט".

מעבר לתגובות