"אנחנו אוהבים לשחק נגד הכדורגל של אשדוד"

ואן לוון על חזרת מכבי ת"א לליגה: "מסתכלים קדימה"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי ההדחה הכואבת מול שחטאר דונייצק בליגה האירופית, מכבי תל אביב חוזרת להתמקד בליגת העל ומחר (שני, 20:15) היא תארח את מ.ס. אשדוד, בתקווה לצמק את הפער מהמוליכה מכבי חיפה בחזרה לשתי נקודות.

המאמן פטריק ואן לוון דיבר על המשחק באוקראינה: "לא היה קר מדי, היה מזג אוויר נעים לכדורגל ואני נהנתי מזה. שיחקנו טוב, אבל זה נגמר וצריכים להסתכל קדימה למשחקים בליגה ובגביע. אשדוד תמיד קבוצה שבאה לשחק כדורגל, וזה הסגנון שאנחנו אוהבים לשחק נגדו".

"נצטרך הופעה ברמה גבוהה כדי לצאת עם תוצאה טובה", הוסיף ההולנדי. "השחקנים צריכים להיות עם שתי רגליים על הקרקע אחרי הופעה הטובה באירופה, למרות התוצאה. השחקנים מבינים את זה ומרוכזים רק במשחק הבא. כולם כשירים כמו בשבוע שעבר ויש לנו מספיק שחקנים".

גם בלם האלופה, שחר פיבן, החמיא ליריבה: "אשדוד קבוצה טובה מאוד ויהיה משחק אטרקטיבי מול קבוצה מעולה עם שחקנים מצוינים. אנחנו מחכים לפגוש אותם מחר ולהוכיח שאנחנו טובים יותר".

על הקמפיין של קבוצתו בליגה האירופית, אמר פיבן: "הייתי פצוע ולא יכולתי לקחת חלק בקמפיין, אבל הקבוצה עשתה באמת מעל ומעבר, ואני חושב שהם הוכיחו שמקומם בזירה האירופית בשלבים האלה, זה היה באמת קמפיין מדהים. אני חושב שהלוואי שנגיע שוב למעמדים האלה בעונה הבאה, יש לנו יותר ניסיון עכשיו ומצפים שיהיה לנו צ'אנס להיות שוב במקום הזה".

"הייתי גאה בהופעה של החברים שלי", המשיך הבלם. "היה לנו קצת חוסר מזל מול השער, כמו קורות, משקוף והשער שנפסל שלטעמי היה חוקי. אבל את כל זה אפשר להגיד בדיעבד וצריכים לשים הכל מאחור, להתקדם ולהסתכל קדימה למשחק מחר ולהמשך העונה שהתחלנו ברגל שמאל. עכשיו אנחנו בשיא המשחקים וצריכים להיות מרוכזים כדי להילחם על כל הארים. אנחנו באים בשיא המוכנות ונקווה לנצח ושהכל יעבוד לפי התוכנית של המאמן".

מעבר לתגובות