אנדרלכט, דינמו ולוקומוטיב מוסקבה מעוניינות בפרץ

קשר מכבי יהפוך לחופשי בקיץ. נציגי הבלגים עשויים להגיע לבלומפילד מול שחטאר דונייצק כדי לבחון אותו. גולסה יחזור לסגל. ייני יפתח בקישור, חוזז צפוי לשוב ל-11

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תארח הערב (חמישי) את שחטאר דונייצק בשלב הנוק אאוט של הליגה האירופית ואחד משחקני האלופה יזכה למעקב צמוד. דור פרץ שיפתח בהרכב מעורר הרבה עניין ברחבי היבשת. בסוף השנה הוא יהפוך לשחקן חופשי, כאשר אנדרלכט מאוד מתעניינת בו ועשויה אף לשלוח נציג כדי לבחון אותו. כמו כן, גם דינמו ולוקומוטיב מוסקבה מתעניינות בקשר, שצד את עיני הסקאוטים גם בצרפת.

מבחינה מקצועית, האלופה מתכוננת למשחק מול שחטאר ומאוד מאמינה בעצמה. מעבר לביטחון שהפגינו אתמול במסיבת העיתונאים פטריק ואן לוון ודן גלזר, בקבוצה מעודדים בעיקר מהשיפור הניכר בליגה. ההולנדי ייצב את ההגנה שספגה רק שלושה שערים בעשרה משחקים תחתיו והפך את מכבי ליותר מאומת, או כמו שאמר דן גלזר: "חזרנו להיות קבוצה שמחה". פטריק נשאל לגבי עתידו ואמר: "בינתיים אני מאמן מכבי ת"א עד סוף העונה. אני נהנה מאוד ואחר כך נקבל החלטות".

מי שיחזור לסגל לקראת הקרב מול האוקראינים הוא אייל גולסה. הקשר החלים מהחבלה בקרסול, אך סביר להניח שלא יפתח. ואן לוון יילך על קישור מעובה כנראה עם שרן ייני, גלזר ופרץ. טל בן חיים, מתן חוזז ואלכסנדר פשיץ' אמורים לפתוח מחלק הקדמי.

הרכב משוער: דניאל טננבאום, אנדרה ג'ראלדש, לואיס הרננדס, איתן טיבי, אנריק סבוריט, שרן ייני, דן גלזר, דור פרץ, טל בן חיים , מתן חוזז ואלכסנדר פשיץ'.

חוזז צפוי לפתוח מול שחטאר (דני מרון)
חוזז צפוי לפתוח מול שחטאר (דני מרון)