לפני משחק העונה: אימון מלא לגלזר וטיבי

חדשות טובות למכבי ת"א. גם פשיץ' עשוי להיות כשיר, יונתן כהן לא

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

חדשות טובות למכבי ת"א רגע לפני משחק העונה מול מכבי חיפה ביום רביעי בבלומפילד. לראשונה מאז שנפצע בשרירי הבטן, דן גלזר הצליח לערוך אימון מלא הערב (שני) עם חבריו, כמו גם איתן טיבי שזכה למנוחה במשחק האחרון כאשר התלונן על עומס. השניים צפויים להיות כשירים למשחק.

לעומתם, אלכסנדר פשיץ' ערך אימון חלקי בלבד אך בצוות הרפואי מאמינים כי יהיה כשיר להתמודדות. יונתן כהן שסובל מכאבים בשריר הארבע ראשי, התמקד בטיפולים והתאוששות ואינו צפוי להיכלל בסגל של פטריק ואן לוון. השחקן אמנם עבר MRI והבדיקה שללה קרע, אך הנטייה של הצוות הרפואי היא שלא לסכן אותו במשחק האינטנסיבי ברביעי.

מי שכאמור ייעדר בוודאות מהמשחק הוא דור פרץ שנמצא בתקופה אישית נהדרת ויאלץ לצפות בחבריו מתמודדים עם היריבה מהכרמל מהצד, כשהוא ירצה עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים.

בגזרת הרכש, במועדון עוקבים אחר ההתפתחויות בממשלה, לאחר שהתקבלה ההחלטה לסגור את שמי ישראל לטיסות בשבועיים הקרובים החל מהלילה בחצות. המשמעות, כל עוד אין החלטות המחריגות ספורטאים, היא שלא ניתן יהיה לצרף שחקן זר בתקופה זאת. בינתיים במועדון מאיצים את המשא ומתן עם לי סונג וו שעשוי ליפול על רקע הדברים הללו.

גם אם יהיה בסגל, ככל הנראה יחל את המשחק על הספסל. גלזר (צילום: אודי ציטיאט)
גם אם יהיה בסגל, ככל הנראה יחל את המשחק על הספסל. גלזר (צילום: אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות