ג'רסי עזב את כפ"ס וחתם בהפועל ירושלים

הירוקים מפנים מקום, ובמקביל נמצאים במו"מ עם הקשר האלבני יאסיר אסאני

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כמו בשאר קבוצות הליגה, גם בהפועל כפר סבא ההכנות לקראת פתיחת חלון ההעברות בעיצומן. הירוקים, שמעוניינים לצרף לפחות שני שחקנים זרים וכן מחפשים אחר חיזוק ישראלי, החלו לפנות מקום בסגל כשהם נפרדו ממספר שחקנים.

מי שעזב אתמול את הקבוצה באופן רשמי הוא מאור ג'רסי, שהתבקש לחפש אחר קבוצה חדשה וחתם היום (שלישי) בהפועל ירושלים, שחולמת להעפיל לליגת העל, באמצעות סוכנו מאיר ריפמן. כבר במהלך חגיגות יום הולדתו של מנהל הקבוצה, ישי ששון, נערכה גם פרידה מהשחקן.

כמו ג'רסי, גם שגיא דרור, מייקל אומו וקרפאלה סיסוקו אינם בתכניות המקצועיות. בעוד דרור החליט בינתיים להמשיך להילחם על מקומו בסגל - כל עוד לא תבוא הצעה מקבוצה אחרת, נעשים מאמצים בשרון למצוא עבור סיסוקו ואומו חלופות אחרות בליגה הלאומית ובמידת הצורך ינסו להגיע לפשרה על פיצוי כספי.

בגזרת הזרים, במועדון עורכים משא ומתן עם שני שחקנים: קשר נבחרת ליטא, דומנטס שימוקוס, בן ה-24, שכפי שפורסם בערוץ הספורט כבר חתם על חוזה עקרוני וצפוי לנחות ברגע שיאשרו לו להיכנס לישראל. וכן, גם הקשר האלבני בן ה-25 של פרטיזני טירנה, יאסיר אסאני, שנמצא במו"מ עם המועדון. מלבד אלו ינסה אלישע לוי לחזק את הסגל שלו בבלם, מגן ימני וחלוץ.

מעבר לתגובות