הפועל ת"א בודקת אפשרות להחזיר את ספורי

גישושים נעשו מול קשר ב"ש שעזב את חודורוב רק בקיץ 2019

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב ממשיכה במאמצים לחיזוק הסגל. לערוץ הספורט נודע היום (ראשון) שאנשי המועדון גיששו אצל רמזי ספורי, שחקנה של הפועל באר שבע שמחזיק בחוזה לעוד שלוש שנים במועדון. אחרי המשחק האחרון בין הקבוצות (ניצחון 0:3 של ב"ש ב-20 בדצמבר) רמזו אנשי הפועל ת"א לספורי על הרצון להשיבו למועדון נעוריו בינואר, וכעת החלו לבדוק יותר לעומק את המהלך.

לספורי, כאמור, חוזה לשלוש שנים נוספות בהפועל באר שבע, עם שכר שמוערך ב-200 אלף דולר. באופן טבעי כשמדובר בהפועל תל אביב, המכשול העיקרי יהיה כמובן זה הכספי. יחד עם זאת, גם עסקה שבה יושאל השחקן מבירת הנגב עומדת על הפרק. ספורי, שעזב את הפועל ת"א בקיץ 2019, חזר בתקופה האחרונה לעניינים ופתח בהרכב של יוסי אבוקסיס אחרי שהתאושש מפציעה בברך.

במקביל, בהפועל מחכים גם להתפתחויות בגזרתו של בן שהר. למרות הצמד של החלוץ במדי אפואל ניקוסיה אתמול, בהפועל לא אמרו נואש לגבי חזרה אפשרית שלו. כפי שכבר פרסמנו, אנשי המועדון שוחחו רבות עם שהר בשבוע האחרון ולחצו עליו להגיע, אך זה תלוי בשחרורו מהקבוצה הקפריסאית. כידוע, האדומים נותנים עדיפות לשהר, אך אם העסקה לא תבשיל יש להם את אופציית פאטוס בצ'יראי, שכבר סיכם את תנאיו במועדון ונמצא במשא ומתן לגבי שחרורו מוויסלה קראקוב.

שחקן אחר שאיתו מנסים להגיע להבנות הוא בן ביטון. עדיין לא נרשמה התקדמות משמעותית בעסקה, שאמורה לכלול גם את מכבי תל אביב ואת קבוצתו לשעבר של המגן, הפועל באר שבע (שצריכה לאשר את המהלך).

נואש לחיזוק. קלינגר (אלן שיבר)
נואש לחיזוק. קלינגר (אלן שיבר)
מעבר לתגובות