מו"מ בין הפועל לבן ביטון, קשר נס ציונה סגר

אופק ביטון סיכם אצל האדומים, לחץ על שהר להצטרף

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם
שנה גודל פונט א א א א

בשבועיים האחרונים חוזרים ומדברים שוב ושוב בהפועל ת"א על החיזוק שיגיע בחלון העברות של ינואר - ובינתיים, במועדון האדום עומדים במילה שלהם. אחרי שפרסמנו כאן לראשונה אמש (שלישי) על כך שפאטוס בצ'יראי, אקס מכבי נתניה, ששיחק מתחילת העונה בוויסלה קרקוב, סיכם באופן עקרוני בהפועל ת"א, עושה רושם שגם אופציית בן שהר עדיין לא ירדה מהפרק.

להפך, בימים האחרונים אנשי המועדון מפעילים על חלוץ אפואל ניקוסיה לחצים כבדים. נעשו המון שיחות בין הצדדים כדי לנסות להגיע להבנות ולשכנע את שהר לחזור למתחם חודורוב. החלוץ, שגדל בהפועל ת"א, מחובר למועדון ואוהב אותו ורוב הסיכויים שלא ישאר בקפריסין. כך שאם תחילה, כששמו עלה לראשונה לפני מספר שבועות, נראה היה שצירופו של שהר הוא בגדר פנטזיה - היום זה כבר לא נראה כל כל רחוק. אגב, חשוב לציין כי אם שהר בסופו של דבר יגיע - זה יהיה על חשבונו של בצ'יראי.

מעבר לחיזוק ההתקפה, האדומים מחפשים גם לחזק את ההגנה. וכעת, עם החזרה הצפויה של ג'ראלדש למכבי ת"א, ייתכן כי בן ביטון (שיהיה המגן הימני השלישי של הצהובים) יעבור לצד האדום של העיר. כמובן שהוא יצטרך להגיע להבנות מול הצהובים על שחרורו מהחוזה. כרגע מתנהל משא ומתן בין הצדדים, כשאפשר להגיד שהיום חלה התקדמות בנושא והכיוון חיובי בין הצדדים. 

עוד בגזרת הרכש, האדומים הגיעו לסיכום על צירופו של קשר נס ציונה והנבחרת הצעירה, אופק ביטון. השחקן, שחוזר ע"י האדומים כבר בקיץ, יצטרף עם פתיחת חלון העברות.

לעניין אחר. בקבוצה מקווים שעומרי אלטמן יהיה כשיר למשחק מול אשדוד בחמישי אחרי שלא חש בטוב, אך יצא שלילי לקורונה. אדי גוטליב, שפצוע במפשעה, ייעדר והשאיפה היא שיחזור לשחק בעוד כשבועיים.

מצהוב לאדום? ביטון (באדיבות מכבי ת"א)
מצהוב לאדום? ביטון (באדיבות מכבי ת"א)