"היינו יכולים לספוג 7": הסטירה של נתניה

אטפלד זעם על שחקניו אחרי ה-4:0. אכזבה מאקיניימי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי נתניה קיבלה מתחילת העונה לא מעט מחמאות ובצדק. תקציב קטן, מאמן חדש, שיטה שונה ושחקנים צעירים שהובילו את היהלומים לכמה ניצחונות מרשימים ולצמרת. אולם, אתמול (רביעי) הקבוצה של ריימונד אטפלד קיבלה שיעור ממ.ס אשדוד והמאמן ההולנדי קיבל נוק אאוט מרן בן שמעון, שהתכונן היטב לסגנון של נתניה.

אטפלד היה עצבני מאוד בסיום ה-4:0 ומתכוון לערוך לשחקנים אסיפה ולא לעבור לסדר היום על היכולת והטעויות הרבות, בעיקר בגישה: "לא לקחתם שום קרב ראשון. ניטרלו אותנו לחלוטין ולא הגבתם, אז איך תנצחו?", אמר המאמן לשחקנים. הסטטיסטיקה עמדה על שתי בעיטות למסגרת של יואב ג'ראפי, בעוד לעמוס נבעטו 11 כדורים למסגרת. מדובר בפעם הראשונה העונה שנתניה, קבוצת ההתקפה הטובה בליגה, לא כובשת.

אקינסולה אקיניימי, שערך הופעת בכורה, היה רחוק מלהרשים. גם עמרי גנדלמן ועידו וייר היו מתחת לרמתם. הכרטיס האדום שספג גבי קניקובסקי והחלפתם של אלמוג כהן ואביב אברהם מנעו אפשרות של חזרה למשחק, כשבנתניה הודו: "חוץ מדני עמוס, אף אחד לא הגיע לאשדוד. אם לא דני היינו מקבלים שביעייה כמו שכבשנו נגד סכנין".

לקראת המשחק ביום ראשון מול המוליכה, הפועל קריית שמונה, אטפלד צפוי להחזיר את לאמק בנדה להרכב כמו גם את קיליאן ואן דר קאפ, שלא נכלל בסגל אחרי שסבל מווירוס. קניקובסקי יחסר, כמו גם רון אשכנזי הפצוע. בדו"ח השופט נאאל עודה, שזכה לשבחים על ניהול המשחק שלו, נכתב שקניקובסקי הורחק אחרי שמחא לעברו כפיים אחרי הוצאת כרטיס צהוב ואמר: "שיפוט בושה". בנתניה אמרו: "זה לא הסגנון של גבי לדבר ככה. אפשר והיה צריך להבליג".

עמוס, היחיד שתפקד (ברני ארדוב)
עמוס, היחיד שתפקד (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות