"הוא מאבד יותר מדי": עלי מוחמד חוטף אש

בקבוצה ביקרו את הקשר. שחקני בית"ר: "ככה אי אפשר להתקדם". ברדה צרח במחצית: "אין לכם לב?"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בבית"ר ירושלים אחרי ההפסד 2:1 למכבי פתח תקווה, ולא רק מהתוצאה, אלא גם מהיכולת. בית"ר הוכיחה שהיא יודעת להגיע למצבים (13 כאלו היו לה אתמול), אבל במשימות ההגנתיות החולשה שלה נחשפת והרכות באה לידי ביטוי. כעת, הקבוצה מהבירה מדורגת במקום התשיעי בליגת העל, כשהיא עם 8 נקודות בלבד לאחר שישה משחקים.

"ככה אי אפשר להתקדם", טענו בקבוצה. "אי אפשר לספוג שערים כאלה ולרוץ אחרי הקבוצה השנייה במהלך כל המשחק. אנחנו חוטפים גולים מצחיקים". במחצית המשחק צרח שי ברדה על השחקנים: "אני לא מבין, אין לכם לב?". אחד השחקנים שספג ביקורת קשה הוא קשר הקבוצה עלי מוחמד. "הוא מאבד הרבה מאוד כדורים וזה מקשה על היציאה קדימה", נאמר. במשחק אתמול, אגב, היו לו ארבעה איבודים.

בנוסף לביקורות על עלי מוחמד, בקבוצה דואגים מהיכולת של החלק הקדמי. בשלב הזה עושה רושם שהשילוב בין ירדן שועה לאלירן עטר לא עובד, וכרגע - במועדון מתרכזים בלהחזיר את החלוץ החדש ממכבי חיפה לעניינים. יש לציין כי על אף כושרו הנוכחי, סלובודן דראפיץ' צפוי להמשיך לתת לשועה קרדיט, מתוך אמונה שהוא יקצור את הפירות בקרוב.

בעניין אחר, הסיבה מאחורי החילוף של מיכאל אוחנה במחצית נבעה מרגישות במפשעה, וקונטה שהחליף אותו הוסיף שקט בהגנה וייצב אותה. הקשר צפוי לעלות ב-11 נגד מכבי חיפה וגם אורי מגבו צפוי לחזור.

בקבוצה הוסיפו: "המשחק בחיפה הופך להיות קריטי, כי אם נפסיד שם אנחנו יכולים להסתבך בתחתית וזה בהחלט לא משהו שהיה מתוכנן. שחקן נוסף בבית"ר המשיך: "לאורך כל המחצית השנייה שלטנו במשחק אבל לא ממש בעטנו לשער. חייבים לדעת איך לפצח את ההגנות שהן צפופות מולינו".

שועה ימשיך לקבל קרדיט (דני מרון)
שועה ימשיך לקבל קרדיט (דני מרון)

עידן ורד סיכם את ההפסד: "פספוס גדול. אני חושב שהיינו טובים יותר, שלטנו, הגענו לכמות מצבים גדולה. אני אישית הייתי יכול לסיים עם צמד או שלושער וברגע שאתה לא כובש אתה מקבל. אני לוקח את כל האחריות בקטע הזה. אנחנו משחקים טוב, אנחנו נראים לפי דעתי טוב יותר. אנחנו מקבלים שערים שאסור לנו לקבל ברמות האלו, גולים קלים וזה כל הקבוצה כמובן, לא חוליה אחת אלא כולם ביחד. מבאס, אני מרגיש פספוס ותסכול גדול כי אנחנו כן נראים טוב ועובדים קשה אבל מהצד השני אני כן אופטימי ואני בטוח שיהיה טוב יותר בהמשך".

על הקושי לשחק בגשם אמר: "אני לא רואה את זה ככה. אני שונא תירוצים של פציעות, של מזג האויר, אני לא אוהב את זה. גם לפתח תקווה וגם לנתניה וגם לחיפה יש עומס וסגל חסר. הגשם ירד היום על שתי הקבוצות ככה שזה לא תירוץ. היינו צריכים להיות חדים".

מעבר לתגובות