ואן דר קאפ מחוץ לסגל נתניה מול אשדוד

פרייטר יפתח בהתקפה. ירושלמי ומולה עשויים לעזוב בהשאלה

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הניצחון של הפועל קריית שמונה אתמול על הפועל תל אביב קבע שגם במקרה של ניצחון הערב (רביעי) של מכבי נתניה על מ.ס אשדוד, היהלומים שפתחו את העונה מצוין לא יוכלו לסיים את המחזור בפסגת הליגה. בכל מקרה, היהלומים לא מסתכלים על הטבלה והמאמן ריימונד אטפלד, שהצהיר שהמטרה לסיים בפלייאוף העליון, יודיע שמצפה לו משחק לא פשוט מול קבוצה מאומנת ומלאה בכישרון.

אם זה לא מספיק, נתניה תגיע למגרש הי"א ללא הבלם המוביל שלה, קיליאן ואן דר קאפ שהוצא מהסגל אחרי שהתלונן על כאבי בטן והקאות. את מקומו יתפוס בהופעת בכורה אקינסולה אקיניימי שחוזר אחרי קרע בשריר ולא נכלל בסגל למשחק האחרון בטדי נגד בית"ר ירושלים.

אקיניימי, שמהיר יותר מדולב אזולאי שיחכה על הספסל, ישתף פעולה עם עמרי גנדלמן. שינוי נוסף שתירגל ההולנדי באימון המסכם הוא קוואן פרייטר על חשבונו של לאמק בנדה שלא הרשים בטדי. אטפלד ממשיך לא לקחת בחשבון את אילון ירושלמי, ששוב לא נכלל בסגל, וצפוי, כמו גם משה מולה, לבקש לצאת בהשאלה בחלון ההעברות בינואר כדי לזכות בדקות משחק משמעותיות יותר.

הרכב משוער: דני עמוס; עידו וייר, אקינסולה אקיניימי, עמרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ'; אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, אביב אברהם; חן עזרא, קוואן פרייטר, יונס מלדה.

אקינמיי יפתח במרכז ההגנה (ברני ארדוב)
אקינמיי יפתח במרכז ההגנה (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות