דריכות במכבי חיפה: "המסר של יענקל'ה וברק עבר"

השחקנים קיבלו את הביקורת בהבנה. המאמן יבצע שינויים ב-11

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ההפסד בדרבי לא עבר בשתיקה במכבי חיפה, כאשר אמש נערכה אסיפה קשה. הנשיא יענקל'ה שחר שמגיע לעיתים למתחם בכפר גלים, הופיע לאימון ואף ביקר את השחקנים. גם ברק בכר לא חסך בביקורת על שחקניו ודרש מהם לשנות גישה כבר הערב (שלישי) נגד הפועל כפר סבא, לחזור ליסודות, להיות אגרסיביים ולשדר עוצמה מהפתיחה.

בקרב השחקנים הייתה הבנה בנוגע לביקורת שקיבלו מהנשיא ומהמאמן. במועדון אמרו: "אם יענקל'ה דיבר עם השחקנים, הוא היה ממש מאוכזב מהדרבי. השחקנים יתנו הכל בשבילו ובשביל הצלחת הקבוצה. המסר שלו ושל ברק עבר".

שחר והנהלת מכבי חיפה מעניקים לשחקנים את המעטפת הדרושה להצלחה ולאחר האימון המסכם יצאה הקבוצה לבית מלון שם תשהה עד למשחק. בכר חרג ממנהגו ולא תרגל את ה-11 למשחק נגד כפר סבא, זאת על מנת לשמור את כל השחקנים במתח. "מקומו של אף אחד לא בטוח, כל אחד בסגל עשוי למצוא עצמו בהרכב", אמרו בקבוצה.

בכר צפוי לבצע שינויים בהרכב, בעיקר בהגנה ובקישור, לאחר שביקר בפומבי את משחק ההגנה של קבוצתו. רז מאיר ועופרי ארד נמצאים בתמונת ההרכב. דולב חזיזה או צ'ארון שרי עשויים להצטרף למרכז הקישור, ואז שחקן התקפה נוסף בדמותו של גודסוואי דוניו יצטרף לחלק הקדמי.

במכבי חיפה זוכרים את המפגש האחרון בין הקבוצות, שהסתיים בהפסד משער של עומר פדידה בדקה ה-96. בכרמל יודעים שהם לא יכולים להרשות לעצמם הפסד נוסף הערב.

הרכב משוער: עומרי גלזר, רז מאיר (ארנסט מאבוקה), בוגדן פלאניץ', עאיד חבשי (עופרי ארד), סאן מנחם, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, דולב חזיזה (חוסה רודריגס), צ'ארון שרי, גודסוואי דוניו וניקיטה רוקאביצה.

דוניו. עשוי להיכנס להרכב (אלן שיבר)
דוניו. עשוי להיכנס להרכב (אלן שיבר)

במקביל, המועדון הודיע כי במסגרת ההיערכות לחזרה לפעילות מלאה של מחלקת הנוער, בוצעו על ידי המנהל המקצועי מספר שינויים ארגוניים של בעלי תפקידים במחלקה. זאת על מנת לשפר את הרמה המקצועית בחטיבה הצעירה. אמיר סופר, שעד עתה אימן את קבוצת u-17, מונה לעוזר המנהל המקצועי, איציק עובדיה, וינהל מקצועית את חטיבת גילאי הנערים U13-U-16. גיא בוגנים מונה במקומו של סופר למאמן U-17, לצידו יעבוד יוסי צרפתי, שמונה לתפקיד עוזר המאמן.

שחר וייזינגר יחליף את גיא בוגנים בתפקיד עוזר המאמן של בני לם בקבוצת הנוער U-19. המנהל המקצועי, איציק עובדיה, אמר לאתר הרשמי: "ביצענו מספר שינויים פנים ארגוניים, כדי להכיל בצורה טובה ומקצועית יותר את תוכנית העבודה לעונת המשחקים 20/21. אני מוצא חשיבות גדולה באיכות המאמנים והצוותים התומכים. אני משוכנע שכל אחד מהם יתרום מניסיונו על מנת לעמוד במטרה המרכזית שלנו שהיא פיתוח וקידום השחקנים ברמה המקצועית והערכית כאחד".

מעבר לתגובות