שועה עדיין ללא שער: "צריך את השקט שלו"

בבית"ר מאמינים בחלוץ. מיכאל אוחנה בספק למכבי פ"ת

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מתקשה להתייצב. הקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה השיגה ניצחון בודד בארבעת המחזורים האחרונים וגם הוא היה מול האחרונה בטבלה, הפועל חדרה. אתמול (ראשון), זה הסתיים ב-1:1 מול מכבי נתניה.

לגבי ירדן שועה, שעדיין לא הבקיע בבירה, לאחר שהגיע בקול תרועה רמה, אמרו במועדון: "הוא צריך את השקט שלו. אין לנו ספק שהוא יתרום עוד הרבה לבית"ר. ירדן ייכנס לעניינים".

על המשחק אמרו השחקנים: "יש לנו אמון מלא בצוות המאמנים ואנחנו בטוחים שהניצחונות יגיעו. גם מול נתניה הגיע לנו לנצח והגענו להרבה מצבים".

ה-איש של הקבוצה, מיכאל אוחנה, ירד עם כאבים במפשעה כתוצאה מהעומס, אך הצוות הרפואי קבע לאחר בדיקה ראשונה כי מדובר בהתכווצות בלבד והוא עשוי להיות כשיר ליום רביעי בטדי נגד מכבי פ"ת. גם שלום אדרי סובל מהתכווצות, אבל צפוי להיות כשיר. שי קונסטנטין ימשיך להיעדר, כאשר עוזיאל פרדו יחזור מהשעיה. כמו כן, עידן ורד בלט מאוד ועושה רושם שהוא נכנס לכושר, במשחקו הטוב ביותר שלו העונה. 

בעניין אחר, משה חוגג טס לאמירויות על מנת לנסות לקדם את העסקה של מציאת ספונסר לבית"ר. ההערכה היא שהטיסה היא ניסיון להחיות ולקדם את העסקה, שעושה רושם שנתקעה בתקופה האחרונה. בזמנו היה מדובר על מציאת ספונסר או כניסה של שותף מהאמירויות במועדון. הבעלים יקווה לחזור לארץ עם בשורות יחזור ביום חמישי.

אוחנה בספק למכבי פ"ת (ברני ארדוב)
אוחנה בספק למכבי פ"ת (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות