עימות מילולי בין דוניס לריינשרייבר

עצבים במכבי ת"א. בן חיים: "טל הישן והטוב יחזור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

למרות פתיחת עונה חלשה מאוד בליגה, מכבי תל אביב הייתה זקוקה לשני ניצחונות לא משכנעים על מנת להתקרב לחבורת הצמרת. הצהובים השיגו הערב (ראשון) 0:1 קטן על הפועל חדרה משער עצמי של עובדייה חטאב, ואחרי שישה מחזורים הם עם 9 נקודות, רק 2 מהמוליכה מקריית שמונה ונקודה בלבד מהיריבה העיקרית על התואר, מכבי חיפה.

אחרי שריקת הסיום, מאמן הצהובים יורגוס דוניס התעמת מילולית עם השופט רועי ריינשרייבר, שהחליט שלא להרחיק את היווני.

"אני לא מסכים שאפשר לקחת רק את שלוש הנקודות", אמר בסיום דוניס. "עד הדקה ה-70 שיחקנו מסודר ולא נתנו לחדרה להגיע למצבים, היינו צריכים להבקיע את השני ולהרוג את המשחק, כשלא עשינו זאת חדרה הימרה על הכל בסוף והעמידה אותנו בסכנה. אני מרוצה מ-75 הדקות הראשונות. אנחנו עובדים מאוד קשה וכל משחק הוא כמו גמר עבורנו".

על העימות עם ריינשרייבר אמר: "אני מכבד את השופטים, אין לי שום ביקורת עליהם".

טל בן חיים שפתח בהרכב הגיב: "זה ניצחון מאוד חשוב, אני לא מסתכל על אף קבוצה בשלב הזה של העונה. מה שחשוב שחיברנו ניצחון שני. קשה לשחק מול קבוצה שבאה במטרה - רק לא לקבל גול. זה משחק חפירות לפצח כזאת הגנה ואני שמח שעשינו את זה בדרך לא דרך, גם אם זה היה במצב נייח".

"עשינו משחק הגנה טוב ויש דברים חיוביים לקחת מהמשחק, למרות שלא היינו צריכים להילחץ בסוף ונעבוד על זה", המשיך החלוץ. "בחצי השני המשחק קצת נפתח, אז יותר בלטתי, אני עדיין רחוק מהכושר שאני נמצא בו, אבל אם אמשיך לשחק - טל בן חיים הישן והטוב יחזור".

בן חיים. טל הישן והטוב יחזור? (אלן שיבר)
בן חיים. טל הישן והטוב יחזור? (אלן שיבר)

בצד השני, המאמן שרון מימר ספר עוד משחק ללא ניצחון: "היינו ראויים לנקודה, הגענו למצבים ב-20 דקות האחרונות. פערי האיכות גדולים, אבל התכנית שלנו עבדה ולא היינו רחוקים מלהשוות. היה חסר את הגרוש ללירה, אבל יש לנו קבוצה טובה וכשהמומנטום יתהפך גם הניצחונות יגיעו".

"הליגה השנה מאוד קשה ושוויונית, כשנשיג את הניצחון הראשון אז זה יפתח לנו. עברנו תקופה לא קלה עם הרבה פצועים, אבל עכשיו השתקמנו ואנחנו במאני-טיים. נצטרך להביא נקודות".

מעבר לתגובות