בכר: "הגיע לנו להפסיד, היינו רכים מדי"

מאמן הירוקים מאוכזב. "לא הייתה הרגשה שאנחנו קבוצה חזקה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הדרבי החיפאי הראשון לעונה הסתיים הערב (שבת) בניצחון אדום, כאשר הפועל חיפה ניצחה 1:2 באופן דרמטי עם שער של לירן סרדל בדקה ה-92. מכבי חיפה רשמה את ההפסד הראשונה שלה העונה ואיבדה את המקום הראשון.

ברק בכר היה מאוכזב מאוד מהיכולת של השחקנים. לאחר המשחק אמר מאמן מכבי חיפה: "לא הגיע לנו לנצח ויותר מזה, הגיע לנו להפסיד. לא לחצנו מספיק, היינו רכים ואי אפשר לנצח דרבי מול קבוצה שנלחמת על חייה וידענו את זה, לא היינו אגרסיביים ופשוט לא הגיע לנו לנצח".

"ננתח ונראה מה הסיבות להפסד, אם היינו יודעים הכל זה היה מושלם. נבחן איפה ההכנה לא הייתה טובה, לא הרווחנו כדורים באמצע, לא הייתה הרגשה שאנחנו קבוצה חזקה ועוצמתית היום מול קבוצה שנלחמה הרבה יותר. זו התוצאה וזה בהחלט מאכזב".

עבור בכר מדובר בהפסד ליגה ראשון עם מכבי חיפה, גם לכך המאמן התייחס: "צריך לקחת בפרופורציות את ההפסד, מאוד מאכזב להפסיד בדקה הזו ועם איך שנראינו. נשנה גישה למשחק הבא ונשנה פאזה כבר ביום שלישי.
הבעיה לא הייתה בהתקפה, אלא כל הקבוצה. לא לחצנו ולא חטפנו מספיק כדורים".

גם צ'ארון שרי התייחס להפסד: "איבדנו ריכוז בדקות האחרונות. ההפסד הזה הוא אחד קשה, אנחנו צריכים להמשיך קדימה ולהתרכז במשחק הבא. היה לנו משחק לא טוב היום, הם היום טובים וגם לנו אסור להיראות ככה בדקות הסיום, עוד אחרי שכבר כבשנו".

הפסד ליגה ראשון לבכר. (צילום: אלן שיבר)
הפסד ליגה ראשון לבכר. (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות