מעלות הילוך בהכנות: כפ"ס תפגוש את ק"ש

יערכו משחק אימון בשבת. גטהון ושלח ייעדרו מסגל הירוקים

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בעוד שבוע ליגת העל תחזור והפועל כפר סבא תפגוש במחזור הפתיחה המחודשת את מכבי נתניה. אבל עוד לפני כן, הירוקים מהשרון יגבירו את ההכנות בסוף השבוע כשיארחו בשבת את הפועל קריית שמונה למשחק אימון, בעקבות החלטת משרד הבריאות ביממה האחרונה לאפשר זאת.

לרשותו של עמיר תורג'מן לא יעמוד סגל מלא. המגן טום שלח סובל מפציעה בשרירי הבטן וטריקו גטהון סובל מרגישות בשריר הירך האחורי. מנגד, הבלם עומר דנינו, שנעדר מהאימונים בימים האחרונים בגלל וירוס בבטן, והחלוץ אמאדו סוקונה שמתאושש מפציעה, ישובו לכשירות ויקחו חלק במשחק.

הבלם הניגרי, סודיק אטנדה, התייחס להשבת המשחקים והליגה ואמר: "השבתת הספורט המקצועני לכמה שבועות הייתה קשה, ושמחנו מאוד לחזור להתאמן. עבדנו קשה בפגרה עם תכנית רצינית והחזרה הייתה טובה מאוד. אנחנו, השחקנים הזרים, כאן בגלל הכדורגל וזה הכל עבורנו. שמחים מאוד שחוזרים לשחק והפנים קדימה".

בעניין אחר, הפועל כפר סבא עושה צעד נוסף במיתוג המועדון והשיקה השבוע את חנות האונליין הרשמית. אנשי השיווק יחד עם הנהלת המועדון, עבדו תקופה על הקמת הפלטפורמה ובחנות ניתן למצוא פריטי לבוש רשמיים של הקבוצה, לרבות חולצות משחק, מדי ייצוג, טרנינגים ועוד.

מעבר לתגובות