יש אישור: שועה יחל להתאמן בבית"ר

הושג סיכום עם חיפה. במועדון נרגעו: דגני וניצן לא נדבקו

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ירדן שועה כבר לא יכול לחכות ללבוש את המדים של בית"ר ירושלים, אבל יצטרך מעט יותר סבלנות. החלוץ הגיע היום (שני) למתחם האימונים, וגילה לאכזבתו כי לא הורשה לקחת חלק באימון. הסיבה היא שבין מכבי חיפה ובית"ר ירושלים נותרו פערים והמעבר שלו לבירה עדיין לא נסגר סופית. עם זאת, מאוחר יותר הפערים בין המועדונים נסגרו, ושועה צפוי ביום שלישי לערוך אימון בכורה בבית"ר.

במכבי חיפה הסכימו לקבל את דמי ההעברה (1.4 מיליון יורו) בפריסה לתשלומים (מעל שנתיים) ודורשים עקב כך מספר ערבויות מבית"ר על מנת להוציא לפועל את העסקה. בבית"ר מאמינים שהדבר יקרה בימים הקרובים. בינתיים, הרכש החדש יוכל לדרוך על הדשא ולהתאמן עם חבריו לקראת חידוש הליגה בסוף החודש.

במקביל, נמשכים המאמצים לשחרר את דיוגו ורדסקה מהקבוצה תמורת פיצוי. כמו כן, אנטואן קונטה אמור לקיים היום שיחות עם הצוות המקצועי וההנהלה ולהתחיל להתאמן אף הוא. קונטה יעבור בדיקת קורונה לפני החזרה לאימונים, מאחר ושהה בצרפת בחודש האחרון.

שועה, יערוך אימון בכורה (תמונה באדיבות בית"ר)
שועה, יערוך אימון בכורה (תמונה באדיבות בית"ר)

בנושא אחר, בבית"ר יכולה לנשום לרווחה: איתמר ניצן ואוראל דגני יצאו שליליים בבדיקות הקורונה האחרונות, אחרי ששניהם שבו מהמסע של נבחרת ישראל. השניים יוכלו לחזור לאימונים של הקבוצה מהבירה, זאת אחרי שהיה קיים חשש לגבי כל הנציגים בנבחרת כשנודע כי ערן זהבי נדבק.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, סיים את תפקידו במועדון. כרמל, שכיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות, פונה לטפל בעסקיו ובפיתוח עסקי חדש. תומר אמר: "לאחר התלבטות ארוכה ולא קלה הגעתי בימים האחרונים להחלטה להיפרד מבית״ר ירושלים. היתה לי תקופה מאתגרת מאוד, במהלכה הכרתי הרבה אנשים מדהימים ויקרים. תקופה שלוותה בעשייה מגוונת ואינטנסיבית, שראתה פירות יפים שאני בטוח שבית"ר תקטוף עוד בעתיד".

מעבר לתגובות