"כבוד גדול": המחווה של טוואטחה למסיללה

ילבש את המספר 17. המגן: "היו הצעות, ידעתי שאשוב לחיפה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי חיפה אמנם הודחה מאירופה, אבל זה לא מנע ממנה לערוך כמה שינויים בסגל. אחד מהם, הוא החזרתו של טאלב טוואטחה, מי שהחל את הקריירה המקצוענית שלו במועדון, חזרה לכפר גלים. "היו לי כמה הצעות אחרות מקבוצות בארץ, אבל היה לי ברור שאני אחזור רק למכבי חיפה. זה הבית שלי", אמר טוואטחה בראיון לאתר הרשמי של הירוקים.

טוואטחה ילבש את המספר 17, כמחווה לפיטר מסיללה ששיתף עימו פעולה בירוק ולבש מספר זהה. "זה כבוד גדול בשבילי. מאחל בהצלחה לטאלב", צייץ מסיללה בעקבות המחווה.

"חיכית לרגע הזה", הוסיף המגן שלא זכה להזדמנות ממשית בלודוגורץ. "אני מתרגש, כיף מאוד לחזור הביתה, ממש מאושר. היו לי כמה הצעות מהארץ, אבל היה לי ברור מההתחלה שאם אחזור - זה אך ורק למכבי חיפה. זה הבית שלי, המקום שאני מרגיש בו הכי נוח".

"בשנה שעברה היה כיף במיוחד לראות את סמי עופר מלא במשחקים", הוסיף טוואטחה. "הקהל דחף ברגעים פחות טובים של הקבוצה, שהייתה ממש טובה ומקווה שנמשיך כך גם השנה. אני מקווה שהקהל יחזור, שנהנה מהתמיכה של 30,000 איש. אין דברים כאלה".

"למכבי חיפה יש את הקהל מספר אחת בארץ וקבוצה מצוינת. הרמה בקבוצה גבוהה, ראיתי אותה משחקת במוקדמות הליגה האירופית ובליגה, אני מחכה לרגע שאצטרף לחברים החדשים-ישנים ואעזור לקבוצה כמה שיותר להשיג את המטרות שלה".

מעבר לתגובות