התכנון של המנהלת: מכבי מול ב"ש במשחק החזרה

המשחק המרכזי של המחזור ה-5 בין 2 הנציגות האירופאיות יוקדם ל-25 באוקטובר, בעוד יתר הליגה תחזור 6 ימים לאחר מכן למחזור הרביעי. בנוסף: לא יתקיימו מחזורי אמצע השבוע כל שבוע, אלא אחת לשבועיים וליגת העל לא תקוצר. כל הפרטים מהתכנית בפנים

תגיות: ליגת העל

משה פרימו
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פרסום ראשון: האימונים חזרו וגם ליגת העל בקרוב חוזרת, כשכעת ערוץ הספורט חושף לראשונה את התכנון של מנהלת הליגה ובמרכזו מספר שינויים מעניינים. המשחק המרכזי של המחזור החמישי בין מכבי ת"א להפועל ב"ש שיתקיים בבלומפילד, יוקדם וייערך כבר ביום ראשון ה-25 באוקטובר, 6 ימים לפני חזרת הליגה כולה ב-31 באוקטובר, אז יתקיים המחזור הרביעי.

עקב בעיית צפיפות התאריכים, שתי נציגות ישראל באירופה, מכבי ת״א והפועל ב״ש, הן היחידות שמתאמנות ובכך שיקדימו את המשחק ביניהן, יתר 6 משחקי המחזור החמישי, יוכלו להיערך באמצע השבוע שבו השתיים ישחקו במסגרת האירופית. ליגת העל כולה תחזור בשבת ה-31 באוקטובר למחזור הרביעי. בעוד המשחק המרכזי של מחזור זה בין מכבי חיפה למכבי ת״א בסמי עופר ייערך ביום ראשון ה-1 בנובמבר.

בנוסף לששת המשחקים הדחויים עד עתה, ייערכו עוד 4 מחזורי אמצע שבוע, במתכונת של שבוע כן-שבוע לא. המשמעות: לא יתקיימו מחזורי אמצע שבוע כל שבוע, אלא אחת לשבועיים. מנהלת הליגות בכדורגל תפנה לאופ״א ותבקש גם אישור מיוחד לקיים משחקים בפגרת הנבחרות באמצע חודש נובמבר, לקבוצות שאין להם שחקנים בנבחרת הבוגרת ובנבחרת הצעירה.
 
במנהלת הליגות מודעים ללחץ, שבו נמצאות הקבוצות, אך טוענים שלאחר הדחייה הגדולה עקב נגיף הקורונה והרצון לסיים את הליגה עם מלוא המשחקים וללא צמצום שלה, חייבים כולם להירתם למאמץ הגדול, גם אם יצטרכו להרחיב את הסגלים.

לגבי הליגה הלאומית, שאמורה הייתה להתחיל ביום שישי 30 באוקטובר. אם יינתן האישור מחר (חמישי) לחזור לאימונים ביום שני הקרוב ב-19 באוקטובר, הליגה תחזור ביום שני, שבועיים לאחר מכן ב-2 בנובמבר.

ב-1 בנובמבר, מכבי חיפה - מכבי ת"א (אלן שיבר)
ב-1 בנובמבר, מכבי חיפה - מכבי ת"א (אלן שיבר)
מחזור אמצע שבוע אחת לשבועיים (אלן שיבר)
מחזור אמצע שבוע אחת לשבועיים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות