איתמר ישראלי: "אם לא נציל את העונה עכשיו, הליגה אבודה"

שוער הפועל כפר סבא הצטרף למחאה: "מרגיש שההחלטות נשלפות מהמותן, לא חושבים על טובתנו"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יממה לאחר שהפועל כפר סבא יצאה לחל"ת ואחרי שטל מכלוף יצא נגד מקבלי ההחלטות במדינה בקריאה להשיב את הספורט לישראל, גם שוער הירוקים, איתמר ישראלי, מצטרף למחאה ומבקש להשמיע ביקורת.

"אני שומע שאולי נחזור בשבוע הבא, אבל עד שזה יקרה, עולים סימני שאלה רבים על המצב וגם סימני קריאה על ההחלטות ואי הוודאות הגדולה והמפחידה", סיפר השוער. "אני מרגיש שזו נקודת הזמן האחרונה להציל את העונה. לאחר מכן - הליגה אבודה".

"גם אם נחזור, אני צופה תהליך מורכב של חזרה לשגרת אימונים אחרי שעשינו כבר פעמיים הכנה לעונה", הוא הוסיף. "זו תהיה פעם שלישית בחצי שנה. צריך להבין, גוף של ספורטאי דורש תחזוקה מיוחדת. ההפסקה הזו משבשת את כל המערכת. שום חלופת אימון לא באמת מצליחה לשמור על כושר של שחקן כדורגל. הגוף נהרס. החזרה הצפופה עלולה לגרור עומס ופציעות. זה מדאיג".

ישראלי לא הסתיר את הכעס מהמצב: "יש כעס גדול ואכזבה מכך שאנחנו הליגה היחידה בעולם שהופסקה. במדינות אחרות מחזירים קהל ופה כלום. בסגר הראשון עוד קיבלנו שכולם היו חסרי ניסיון בהתמודדות מול הנגיף. אבל היום מרגיש שההחלטות מתקבלות בשליפה מהמותן כשהכל חשוב - חוץ מטובת האזרח".

"לקבל החלטה רק כי זה לא יראה טוב?! זה לא יאומן. במקום לחשוב כמה טוב ותועלת תעשה חזרת הספורט המקצועני לפעילות. הספורט התחרותי חשוב לאוהדים. אנחנו משמחים ילדים ומבוגרים. הספורט חשוב לנפשם של רבים. ואם אנחנו יכולים לעשות זאת, חייבים לאפשר לנו לעשות אותו", הוא סיכם.

מעבר לתגובות