רגע לפני הסגר: 1:3 למכבי פ"ת על כפ"ס

אינברום, ירדן כהן ועבדה כבשו למלאבסים. רז כהן צימק

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מעט לפני הסגר, שממנו לא ברור איך ואם תחזור, הפועל כפר סבא נוצחה היום (שישי) 3:1 מול מכבי פתח תקווה במשחק אימון. אור אינברום, ירדן כהן וליאל עבדה כבשו את השערים למלאבסים, רז כהן רק צימק זמנית בפנדל.

כפר סבא פתחה עם: איתמר ישראלי; גל דואק, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון; איתי שור, רז כהן, בן רייכרט, מיכאל אומו; עומר פדידה ולוואגה קיזיטו.

בפ"ת היו אלה: אריק ינקו; תומר לוי, מרכוס דיניז, אור בליריאן, ירדן כהן; עמית מאיר, אלביס סאצ׳י, אור אינברום, אסמיר סולג׳יק; אבדיאל ארויו ואליאור משעלי.

המאמן, עמיר תורג'מן, התייחס לפגרה הכפויה: "אנחנו כמובן מבינים את הבעיה. אבל חשוב לשמור על מסגרת של אימונים ולחזור בהקדם להתאמן. כל שבוע בלי אימונים הוא משמעותי. לוקח זמן לחזור לכושר ויש פה אפילו עניין שעשוי לסכן את השחקנים בפציעות. כמובן שרצינו להמשיך את המומנטום, אבל זה מה שהוחלט".

במועדון ינסו להיאחז במומנטום המתוק איתו הם יוצאים אל הסגר לאחר שניצחו 3:1 את בני יהודה במחזור האחרון. "עבדנו מאוד קשה במשחק הזה. אחרי שנקלענו לפיגור. דברים מתחילים להתחבר. רואים קבוצה שרצה מתלהבת ומשחקת טוב. זה מה שאני רוצה לראות". נציג הבעלים, עידן שום, הוסיף: "אני שמח שהקבוצה רשמה ניצחון, אבל חשוב לשמור על יציבות ויש כמובן מקום לשיפור כדי להשיג את השאיפות שלנו העונה".

"דברים מתחילים להתחבר". תורג'מן (צילום: אלן שיבר)
"דברים מתחילים להתחבר". תורג'מן (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות