"אין לזה ערך ספורטיבי": מכבי ת"א מול נתניה יידחה?

המשחק במסגרת המחזור השלישי אמור להיערך בשבת, האלופה נגד: "לא הגיוני שנשחק שלושה משחקים בשמונה ימים בסגל כזה". וגם: במועדון ינסו לקדם החתמת בלם וחלוץ

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי המפגש הראשון בין שניים מול רד בול זלצבורג בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות, מכבי תל אביב אמורה לארח בשבת הקרובה את מכבי נתניה במסגרת המחזור השלישי של ליגת העל. זאת ארבעה ימים בלבד לפני משחק הגומלין בחוץ מול אלופת אוסטריה.

עם סגל חסר מאוד לאור מקרי הקורונה הרבים במועדון, שחקנים במכבי ת"א הביעו באופן נחרץ את דעתם לגבי אפשרות קיום המשחק מול נתניה כמתוכנן. "זה לא הגיוני שנשחק שלושה משחקים בשמונה ימים בסגל כזה. זה בלתי אפשרי וחסר היגיון. אין ערך ספורטיבי למשחק הזה, מה גם שלא ברור אם זה באמת הסגל שיעמוד לרשותנו", אמרו בקבוצה.

בתוך כך, אנשי מכבי תל אביב יעברו היום (רביעי) פעם נוספת בדיקת קורונה. אם לא יימצאו שחקנים חיוביים נוספים, תצטרך מנהלת הליגה יחד עם משרד הבריאות לקבל החלטה באשר לקיום המשחק. בשלב זה, יש לציין, נראה כי ישנו סיכוי גבוה שהמפגש אכן יידחה למועד אחר.

במקביל, במכבי תל אביב ממשיכים במאמצים לעבות את הסגל בשני שחקנים זרים, כאשר הרצון הוא להחתים בלם וחלוץ. משבר הקורונה מקשה בשלב זה על האלופה הישראלית לסגור עסקאות. 

מעדיפים לא לשחק בשבת (אלן שיבר)
מעדיפים לא לשחק בשבת (אלן שיבר)
מעבר לתגובות