חילוף מנצח: כפ"ס מאושרת אחרי בני יהודה

תורג'מן ספסל את דסה וקיזיטו - והרוויח 3 נקודות חשובות

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא חגגה ניצחון שני העונה עם 1:3 על בני יהודה אמש (שני) באצטדיון המושבה. הקבוצה של עמיר תורג'מן החלה את המשחק ברגל שמאל כשהייתה בפיגור, אך חזרה אחרת במחצית השנייה, בזכות חילופים נדרשים ואסיפה אחת ששינתה הכל.

ההחלטה של המאמן לספסל את אור דסה ולוואגה קיזיטו התקבלה על ידי רבים בהרמת גבה, אך המאמן מצדו הסביר שאלו לא היו מספיק מחויבים במשחק האחרון. היעדרותם כנראה הורגשה, מאחר ומשנכנסו, השתנה פני המשחק והשניים עשו את ההבדל. כמו כן במועדון התמוגגו מעומר פדידה שממשיך להופיע במאני טיים וכבש צמד, כמו גם אור דסה שזכה למחמאות לאחר שכבש את שערו הראשון במדי הקבוצה.

"אחרי הגול הראשון נכנסנו להלם, היינו מבוהלים ולא מצאנו את עצמנו" סיפר תורג'מן, "בחילופים טובים ושחקנים שנכנסו רעבים, שער השוויון עשה מבחינתנו את העבודה וקפצנו מדרגה ברמת האינטנסיביות. יש לנו הרבה שחקנים מוכשרים בחלק הקדמי וכולם יכולים לכבוש. אני שמח על החצי השני, זאת הייתה כפר סבא שאנחנו מכירים ואוהבים וככה אני רוצה לראות אותה בכל משחק".

על האסיפה במחצית שהביאה איתה כוחות מחודשים סיפר המאמן: "במחצית אמרנו בואו נירגע ונעשה את הדברים נכון. נהיה אגרסיביים ואינטנסיביים, נצא מהר קדימה, ובהחלט היינו יותר משמעותיים בחלק השני".

גם ג'ורג' פוצ'יבה שיתף: "התחלנו את העונה טוב והפסדנו מול מכבי פתח תקווה, אז הגענו עם הרבה לחץ. הייתה לנו אסיפה טובה במחצית, השחקנים אספו את עצמם כמו גברים יצאנו ושיחקנו חכם. יש לנו קבוצה טובה של שחקנים טובים עם אופי. זאת העבודה שלנו לעלות על הדשא ולעשות את הטוב ביותר שלנו".

החילוף ששינה את המשחק. תורג'מן (צילום: אלן שיבר)
החילוף ששינה את המשחק. תורג'מן (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות