אטוולד אסר על שחקני מכבי נתניה להתראיין

המאמן חושש מאופוריה לפני מכבי ת"א. כהן שב לאימונים

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי נתניה חגגה את ה-0:7 ההיסטורי על בני סכנין, אבל ריימונד אטוולד הוריד את השחקנים אל הקרקע. המאמן, יחד עם המנכ"ל ניב גולדשטיין קיבלו החלטה על דממת אלחוט עד אחרי המשחק מול מכבי תל אביב ואיסור ראיונות גורף הועבר לשחקנים.

במועדון לא אהבו את התלונות של בני סכנין והדרישה שלהם לפרק את מנהלת הליגה והזכירו שגם במשחק הראשון של העונה שלהם מול הפועל באר שבע היו חסרים יונס מלדה וכארם ג'אבר בשל הימצאותם בבידוד ואף אחד מאנשי במועדון לא בא בטענות. יחד עם זאת, בנתניה יודעים שמה שהיה מספיק מול האדומים לא יהיה מספיק במשחק הקרוב מול מכבי ת"א, בטח כשהיריבה מגיעה אחרי שצברה רק נקודה אחת משש אפשריות והיא רחוקה ממכבי חיפה כבר מרחק חמש נקודות.

"יש במכבי נתניה קבוצה טובה שיכולה להוציא נקודות גם מהקבוצות הגדולות", אמרו במועדון שם עדיין מחפשים עוד שחקן אחד או שניים שיתווספו לסגל. ההחלטה לגבי החתמתם של פאדי נג'אר ובן אז'ובל שנבחנים תתקבל רק אחרי משחק האימון מחר (חמישי) מול הפועל תל אביב כשבנתניה מקווים שהאוהדים האדומים לא יגיעו להפגין, בטח בימים בהם על השחקנים והצוות להיות מבודדים בכדי שעונת הכדורגל תימשך.

הקפטן אלמוג כהן אמור להוריד את התפרים היום בטרם יוכל לחזור לאימונים מלאים. כהן יהיה כשיר למשחק מול מכבי ת"א, אבל לא מן הנמנע שהקבוצה תמשיך באותו הרכב שניצח את סכנין כשאלעד שחף ישחק כקשר האחורי.

אטוולד חושש מאופוריה (ברני ארדוב)
אטוולד חושש מאופוריה (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות