כץ לסילבס והשחקנים: "עוד לא הגענו לליגה"

בעלי הפועל חיפה מודאג. בן בסט יחמיץ את הפועל ת"א

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

פתיחת העונה של הפועל חיפה עד עכשיו לא מבשרת טובות לקבוצה שסיימה את העונה שעברה בפלייאוף העליון. האדומים צברו רק נקודה אחת משש אפשריות וחיים סילבס יודע שיש לו עוד הרבה עבודה גם ברמה המנטאלית וגם ברמה המקצועית וגם יואב כץ שוחח עם סילבס ועם כמה מהשחקנים והביע חוסר שביעות רצון. "עוד לא הגענו לליגה ואני מקווה מאוד שזה ישתפר כבר במשחק הקרוב", אמר.

סילבס, שקיים שלשום אסיפה בה דיבר על גישה וחוסר מחויבות, הקרין לשחקנים אתמול את הטעויות הרבות במשחק מול קריית שמונה והתעכב דקות ארוכות על דברים שנעשו לא נכון במישור ההגנתי. "אם אתם רוצים לנצח ככה אי אפשר", אמר המאמן לשחקנים תוך כדי הקרנת הוידאו. "לא באנו ברמת מוכנות טובה ולא היינו מרוכזים ואלה דברים שלא מאפיינים אותנו ואסור שיחזרו על עצמם".

סילבס, שהחליט לוותר על מערך שלושת הבלמים איתו פתח בתיקו מול בית"ר ירושלים ובהפסד להפועל קריית שמונה ינסה לתרגל את השיטה החדשה עם רביעיה אחורית במשחק אימון מחר (חמישי) מול קבוצת הנוער של המועדון. אגב, בהפועל חיפה ניסו למצוא יריבת אימון ראויה יותר ופנו לבית"ר ירושלים ומכבי נתניה, אבל הקבוצה של משה חוגג סגרה משחק אימון נגד קבוצת הנוער והיהלומים קבעו מפגש מול הפועל תל אביב.

בתוך כך, עדן בן בסט הגביר את קצב האימונים אבל לא צפוי להיות כשיר למשחק הקרוב מול הפועל ת"א.

כץ לא מרוצה (מאור אלקסלסי)
כץ לא מרוצה (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות