חוגג: "גזענות היא תוצאה של בורות או מוח רפוי"

בעלי בית"ר ירושלים בירך על ההסכם של ישראל עם איחוד האמירויות ובחריין: "נמשיך בדרך השלום". תגובתו הגיעה לאחר החתימה והפוסט הגזעני של לה פמיליה: "נתפלל להחלמתם של הלוקים במחלה הקשה. אני ערבי יהודי, הפסימיים והציניקנים רק מקטרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יום היסטורי למדינת ישראל. הערב (שלישי) נחתם בבית הלבן הסכם שלום עם איחוד האמירויות ובחריין והבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג התייחס למאורע. דבריו של חוגג מגיעים לאחר התנגדות לה פמיליה למו"מ שמתנהל מול יזמים מאבו דאבי, שעתידים להיכנס כשותפים בקבוצה מהבירה.

"הציניקנים והפסימיים ואלה שאנטי יגידו שזה שום דבר", פתח חוגג את דבריו, "אבל הם לא בונים כלום בעולם, רק מקטרים על מה שאחרים עושים. אני לא יכול שלא להתרגש עבור הילדים שלי שאני רואה את סימני השלום במזרח התיכון, שלום תמורת שלום".

"אני פתאום אופטימי שתוך מספר שנים יש סיכוי לא רע שאזעקות צבע אדום כמו שקורות עכשיו יהפכו לחלק מההיסטוריה, תקציב הביטחון ינווט ברובו לתקציבי חינוך, בריאות ורווחה ואולי גם תרבות וספורט", המשיך הבעלים.

"אני ערבי יהודי, אבא שלי נולד בטוניס והצד של אמא ממרוקו, סבתא שלי ז"ל דיברה ערבית, יש ערבים נוצרים ויש ערבים מוסלמים, גזענות היא תוצאה של בורות או מוח רפוי", תקף חוגג, "בעזרת השם נתפלל להחלמתם של הלוקים במחלה הקשה ונמשיך אנו בדרך השלום, בדרך של ואהבת לרעך כמוך, בדרך של בנייה ויצירה. פוטנציאל מרגש מאוד".

מעבר לתגובות