"מתבייש במנהלת": צפו בנאום של אבו-יונס

בעלי סכנין התפטר אחרי התבוסה לנתניה: "קורא לפרק אותה"

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בספורט כמו בספורט, תבוסות כבדות מובילות לתגובות שרשרת חריגות וצעדים קיצוניים ובני סכנין לא שונה. הקבוצה מהמגזר הגיעה לאצטדיון בנתניה בסגל חסר, ללא מאמן על הקווים והרבה אי ודאות ויצאה ממנו עם שביעיה משפילה שמהווה את התבוסה הגדולה בתולדותיה. בתגובה, מוחמד אבו יונס הודיע על התפטרותו מהמנהלת וסיפק מונולוג תוקפני בחלקו טען: "אני מתבייש במנהלת וקורא לפרק אותה. הכריחו אותנו לשחק, אנחנו השעיר לעזאזל של הליגה".

"אני לא חושב התוצאה הזאת היא אמיתית או מראה את יחסי הכוחות בינינו לבין מכבי נתניה. אני מתפלא מדבר אחד: מה היה בוער למנהלת שתלחץ עלינו ורק עלינו לקיים את המשחק הזה? אמרנו שחסרים לנו אנשים בתפקידי מפתח, לא יודע מה מסתתר מאחורי זה. הביאו אותנו להשפלה כזאת", הכריז בעלי סכנין.

"חבל שהמנהלת לוקחת החלטות כאלה, אני לא חבר יותר. אין לי מה לבוא למנהלת, אני גם חושב שאין לה מקום היא סיימה את דרכה. המנהלת מבישה, לאנשים שיושבים שם אין מה לעשות וצריך לפרק אותה", המשיך אבו יונס.

"אנחנו בתחילת הליגה, זה לא משחק שקובע אליפות. מה היה קורה אם היינו משחקים בעוד שבוע או שבועיים? למה דווקא אותנו הכריחו לשחק? אנחנו השעיר לעזאזל של הליגה, אז נותנים לנו פקודות. למנהלת יש חלק גדול בקיום המשחק, אנחנו לא התפנקנו. מה ההבדל בינינו לבין חדרה? סתם לא היה בא לנו לשחק? שיחקנו עם שוער שלא עמד בשער שנה, אחרי זה החלפנו אותו בשוער מהנוער. אני מתבייש במנהלת".

השעיר לעזאזל של הליגה (ברני ארדוב)
השעיר לעזאזל של הליגה (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות