בהפועל תל אביב מודים: "יש אכזבה מהצוות המקצועי"

בכיר במועדון: "אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה". כרגע, לא מתוכנן זעזוע

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

תחושות קשות מאוד בהפועל ת"א אחרי ההפסד 2:0 אמש (ראשון) מול מ.ס אשדוד, שהיווה את הפסד הליגה השני ברציפות ולאחר 2 מחזורים בלבד האדומים עדיין ללא נקודות. "פשוט דיכאון", אמרו בקבוצה, "מי חשב שנהיה במצב הזה אחרי שני מחזורים?"

גורם בכיר אף לא התבייש להודות ואמר: "אנחנו נראים כרגע הקבוצה הכי חלשה בליגה. יש אכזבה גדולה מאוד מהצוות המקצועי, עם הסגל הקיים היינו אמורים להיראות אחרת לגמרי". בשלב הזה ציינו במועדון כי אין כוונה לזעזע את המערכת, אבל כאמור יש אכזבה גדולה.

במועדון היו כאלה שחזרו והדגישו כי ההכנה לא הייתה אידיאלית וכי שחקנים הצטרפו מאוחר, דברים עליהם הם משלמים את המחיר, אך היו כאלה שטענו: "נכון שאלה העובדות בשטח, אבל אין תירוצים. כשזה לא הולך זה לא הולך". ארנסטס שטקוס סינן בירידה לחדר ההלבשה "אנחנו חלשים".

ניר קלינגר הבהיר בראיון לאחר המשחק כי הוא יבצע שינויים ויצרף עוד שנים שלושה שחקנים, אבל כדי להחתים שחקנים הוא יהיה חייב לשחרר  שחקנים גם מבחינת התקציב של המועדון וגם כדי לקבל את הכספים של רשת הביטחון מהאוצר (על הקבוצה לקצץ כ-25 אחוזים משכר השחקנים של שנה שעברה).

השמות הפוטנציאלים ממשיכים להיות רמזי ספורי ודן איינבינדר, כשגם השם של גיא מלמד עלה אבל מבינים שהתהליך צפוי להיות לא פשוט. עם עומאר בראון למשל שרצו לשחרר, נתקלו בהתנגדויות מצידו, ולכן בשלב הזה סוכם בין הצדדים שיתנו לשחקן צ'אנס עד ינואר ואם אז ירצו לחתוך אותו הוא יוותר על חוזהו.

מעוניין ברכש, אך מודע למגבלות (צילום: דני מרון)
מעוניין ברכש, אך מודע למגבלות (צילום: דני מרון)

אם לא די באכזבה מהיכולת ומהעניינים המקצועיים, המחאה של הקהל נגד הבעלים לא פוסקת ואף צפויה לצבור תאוצה נוספת. בסיום המשחק כ-70 אוהדים מחו כנגד הבעלים ברחבת האיצטדיון, ומשם עוד כשלושים הגיעו לביתו של שרון ניסנוב בסביון.

הבעלים, כך לטענת צוות האבטחה, עזבו את האצטדיון כמה דקות לפני השריקה. הבית היה מאובטח במספר ניידות משטרה ובשלב כלשהו השוטרים אף הגבילו כניסה ליישוב, כך שתוך זמן קצר יחסית המחאה הסתיימה. בכל מקרה, האוהדים הבהירו כי ימשיכו להשמיע את קולם והם מתכננים להגיע לביתו של ניסנוב ואף לשאר הבעלים. 

מאחורי הקלעים נמשכים כל הזמן המאמצים למצוא רוכש למועדון, בעיקר של מי שאחראי על העניין- בועז תושב (אחיינו ונציגו של מאיר תושב). בהמשך השבוע אמור תושב לטוס לדובאי במסגרת עבודתו הפרטית, אחרי שהחברה שלו חתמה על הסכם שתוף פעולה עם חברת השקעות גדולה באמירויות והוא מתכנן לעניין אותם גם בהפועל ת"א. "כרגע זה עוד בגדר חלום רחוק אבל צריך לנסות כל דבר" אמרו במועדון.

המחאה נמשכת, גם המגעים לרכישה. הניסנובים וסיני (צילום: אלן שיבר)
המחאה נמשכת, גם המגעים לרכישה. הניסנובים וסיני (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות