מבלי ידיעתו: משכורתו של אלי בבייב קוצצה

במכבי פ"ת מראים לקשר את הדרך החוצה. בר לא ישחק מול כפ"ס

תגיות: ליגת העל

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הניצחון על מכבי תל אביב במחזור הראשון של פתיחת הליגה גרם לביטחון גבוה אצל שחקני מכבי פתח תקווה שתפגוש מחר (שבת) את הפועל כפר סבא. המאמן גיא לוזון כבר קיבל בחזרה את ליאל עבדה שהיה תקוע באיי פארו בשל בירוקרטיה הקשורה בענייני הקורונה. החלוץ שנפצע במדי הנבחרת הצעירה בהפסד לאיי פארו והוחלף במחצית, סיפר על הטבה משמעותית בקרסול הפגוע ויפתח.

במכבי פ"ת ממשיכים להראות לאלי בבייב את הדרך החוצה. אתמול הופתע לגלות השחקן שקוזזה לו המשכורת מבלי שידע או הסכים לכך, ובנוסף נלקח לו המספר איתו שיחק והועבר לאחד הזרים מבלי הודעה מוקדמת. בבייב, כמו גם צחי גיגי שעדיין פצוע אינם בתוכניות של המלאבסים שגם לא מוכנים להשלים את שכרם המלא אלא רק אחרי קיזוז.

לוזון ערך אסיפה בה הראה קטעי וידאו מהניצחון על מכבי ת"א ואחרי שלקח שחקנים באופן אישי לשיחות בימים האחרונים, האסיפה אתמול היתה כללית לכולם. ארד בר ממשיך להתלונן על כאבי גב ולא מצליח לחזור לאימונים, זאת לאחר שעבר בדיקות שלא מצאו בעיה מיוחדת, אבל מאחר שהכאב מקרין למקומות אחרים יעבור בדיקות נוספות כדי לשלול פגיעה עצבית. על פי האימונים האחרונים עושה רושם שמוחמד סרסור יחליף את בר בהרכב כשמסתמן שזה יהיה החילוף היחיד שיערוך לוזון.

ומה עם חיזוק? אם יהיה סגר מדיני, אבי לוזון לא יחתים חלוץ זר ובמקרה כזה יגיע חיזוק רק אחרי החגים ובסמוך לסיום מועד ההעברות.

ההרכב המשוער: אריק ינקו; ינון אליהו, מרקוס דיניז, אור בלוריאן, מוחמד הינדי; אלביס סאקי, מוחמד סרסור, אסמיר סוליץ'; ליאל עבדה, גיא חדידה, אור אינברום.

לוזון ישיג ניצחון גם על כפ"ס? (דני מרון)
לוזון ישיג ניצחון גם על כפ"ס? (דני מרון)
מעבר לתגובות