"קיבלתי את מה שרציתי, הסגל כמעט הושלם"

עמיר תורג'מן והפועל כפר סבא נערכים למכבי פתח תקווה. מאור ג'רסי וקראפלה סיסוקו ייעדרו

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא תשחק במוצ"ש (המושבה, 19:00) נגד מכבי פתח תקווה במסגרת המחזור השני בליגת העל. לרשותו של המאמן עמיר תורג'מן יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין למעט המגן מאור ג'רסי, שמצוי בשלבי התאוששות אחרונים מפציעה במפשעה והחלוץ הגינאי החדש קרפאלה סיסוקו שמצוי בבידוד לאור הנחיות משרד הבריאות.

מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן התייחס להכנות וליריבה: "אני משתדל להתייחס לקבוצה שלי בלבד. הייתה לנו הכנה ארוכה מהמשחק הקודם. נשחק מול יריבה שהגיעה מוכנה לליגה ועשתה ניצחון גדול במחזור הראשון. אנחנו נצטרך להגיע בשיא היכולת ולהיות מוכנים בכל הפרמטרים. נראינו טוב מול הפועל תל אביב, אבל נצטרך להביא את הדברים הטובים לידי ביטוי גם בשבת. הם קבוצה מהירה וטובה עם שחקנים מסוכנים, אבל יש להם גם חסרונות. אם נעשה את מה שאנחנו צריכים היטב  - נקדם את עצמנו לעבר השגת נקודות".

על סגל השחקנים של קבוצתו שהתחזק לאחרונה בזר השישי קראפלה סיסוקו (לא יכול לשחק מפאת בידוד) אמר המאמן: "קיבלתי את מה שביקשתי. מבחינתי הסגל כמעט הושלם. לא מתעסק במי חסר ואיפה. מתעסק במשחק הקרוב בלבד".

על פתיחת העונה של הקבוצה הוסיף תורג'מן: "פתחנו טוב. הניצחון הציג את הפוטנציאל שיש לנו. אבל זה מאחורינו וחובת ההוכחה עלינו בכל משחק מחדש. מהרגע שהחלה העונה אני עסוק בכל משחק באופן נקודתי. לא רץ קדימה. לפנינו משחק קשה ושם מרוכז כל המאמץ".

תורג'מן מרוצה (אלן שיבר)
תורג'מן מרוצה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות